Telefon ile otomatik kapı açma kurulumu şirketlerde güvenlik açısından kapatılan kapılar karşılığında müşterilerin ziyaretleri sırasında açılması zorundadır. Bu durum extra bir eleman tarafından manuel olarak gerçekleştiğinde insan gücünden yararlanmış olunur bu durumun önüne teknolojik otomatik bas aç kapı sistemleri ile geçmek mümkün kılınır Telefon ile otomatik kapı açma kurulumu birçok işletmenin kolay ve rahat iş verimliliği açısından çok önemlidir sizinde zikliniz çaldığında telefonunuz ile kapıyı açma oturduğunuz yerde buna karar vermek size kalmiştır.

Santralden Kapı Açma Kodu

Karel santrallerde özel olarak bulundurulmuş olan xrely Özelliği Kapı açma kontağı olarak kullanılmaktadır. Bu kontak sayesinde programlanmış olan santralden kapı açma kodu 23 Olarak bilinir. Bağzı santrallerde bağzı kapıları açmak daha uzun süren bir voltaj gerektirebilir bu durumda denemeniz gereken santralden kapı açma kodu 29 Dur.

Otomatik Kapı Kurulumu

Şirketimizde bulunan profesyonel ekipler sayesinde otomatik kapı kurulumu yapılmaktadır. Sizde otomatik kapı kurdurmak ve kolay rahat iletişimin yanı sıra da karel santrallerin bu özelliklerinden faydalanmak ve otomatik kapı kurulumu hakkında bilgi almak için bizimle temas kurun santraliniz yoksa otomatik kapınızı uzaktan kumanda ile de açabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kablosuz İnternet Hızlandırma Ve Kablosuz İnternet Mesafesini Arttırmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefon İle Otomatik Kapı Açma Kurulumu Ve Santralden Kapı Açma Kodu