Çeşitli modellerde sim kartlar ile çalışan gsm ürünleri Telefon santralinize veya çeşitli gsm terminallerine bağlanan sim kartlar ile aramanın gerçekleştirildiği  analog hatlı iletişim sistemlerine fct cihazı nedir sorusuna cevap vermiş oluyoruz. Aynıı zamanda da fct cihazına fct terminali de denir.fct cihazi nedir fct cihazı fiyatları Fct Cihazı Nedir Ve Fct Cihazı Fiyatları

Fct Cihazı Fiyatları Ve Modelleri

Fct cihazı birçok farklı frekanslarda çalışmakla beraber birçok farklı modeli de bulunur bunlarda kendi aralarında modellere ayrılmaktadır. Tek hatlı fct modelleri ve çift hatlı fct modelleri vardır. İhtiyaca göre fct cihazları bulunmaktadır.

Fortel FCT G20 TERMİNAL YENİ (SMS VE PİLLİ ) Fiyatı 240 TL + KDV “TÜKENDİ”

Multicell FCT Cihazı PLUS (+) Fiyatı 595 TL + KDV “TÜKENDİ

Tekcell Sabit GSM Terminali Fiyatı 870 TL + KDV

Karel GT-10M-P Sabit Gsm Terminali 1 Hatlık Fiyatı 420 TL + KDV “TÜKENDİ”

2 N Easgate Analog 1 Hat Gsm Terminali Fiyatı 162.00 € + KDV

2 N Easgate Analog 1 Hat Gsm Terminali(Analog Fax Öz.) Fiyatı 253.00 € + KDV

Yukarıdaki Fct Cihazları TSE Uyumlu olmakla birlik tüm Tse uyumlu telefon santralleri ile başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Telefon santralleri teknik servisi olarak bizlere kullanmış oluğunuz sisteme en uygun fct cihazını öğrenmek ve satın almak için karel santral servisimizden fct cihazları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fct Cihazları İle Telefon Giderlerinden Tasarruf Etme

Günden güne sim öperatörlerinin farklı kampanya ve paketlerde hatları sunduğu heryöne dakikalarla arama yaptığınız fct cihazı üzerinden kullanacağınız için şirket giderlerinden telefon faturanızı da bir nevi kontrol etmiş oluyorsunuz. Doğal olarak çok konuşup az ödemek artık sizin elinizde bu şekilde fct cihazı kullanıp %60 a varan tasarruf sağlıyarak şirketiniz önemli bir bütce indirimi sağlamış olursunuz sizde hemen bir fct cihazı satın almak için 0212 501 77 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Karel santral servisleri hakkında fiyatlar öğrenmek istiyorsanız karel santral fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karel Santral Servisleri ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Fct Cihazı Nedir Ve Fct Cihazı Fiyatları