Başakşehir Karel Santral Servisi

Başakşehir karel santral servisi ile arıza durumlarında, telefon santrallerinde oluşan problemlerde yapılması gereken durumlar. Telefon santrallerinde ilk etapta arıza çözümlenebilmesi için gereken arızayı tanımlamaktır. Olası bir durumda arıza örneğin dışarıyı arıyamamak olsun 021x xxx xx xx numaralı hattınız dışarıya çıkış vermiyorsa bunun çözümü 2 sebeple mümkündür 1. Sebep mahallî Telekom hattı arızanız olabilir Ya da dış etken sebeplerden ötürü arıza söz konusu olabilir. Bu durumda Telekom hattınızdan olduğunu düşünebilir ve telefon hattınızı Türk Telekom dan dan hizmet alıyorsanız Türk Telekom ya da diğer operatör ise diğer operatörlere arıza kaydı bildirmeniz gerekmektedir. Bu olasılık mahallî oluşmuş bir Telekom hattı arızası da olabilir. Bu durumda bölgenize en yakın Başakşehir karel santral servisine mahalli hattınızı kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

basaksehir karel santral servisi Başakşehir Karel Santral Servisi

Başakşehir Karel Santral Arıza Servis

Başakşehir karel santral arızalarına sunduğmuz servis hizneti Santral arızaları durumda telefon santral servisinizden uzman ekipler devreye girer ve arızanın iç (Lokal tesisat) kontrolünü yapar bu durumdan eğer sonuç alamaz ise dış Telekom (Ankastresini) Kontrol eder buradan çıkacak sonuç sizi yönlendirmemizi sağlar Türk Telekom hattı kullanıyor ve hattınız arızalı ise 121 Arıza ihbar bölümüne arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kayıt oluşturduğunuzda Telekom teknik ekipleri tarafınıza 48 saat içerisinde bilgi geçeceklerdir. Bunun dışında arıza tespitleri için bize 0212 501 77 44 Numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Başakşehir Karel santral servisi hizmetini sunan karel teknik servis ekibimiz arızaya 3 saat içerisinde müdahale ederek arıza konusunda net bilgi verecek doğru adımlarla arızanın çözümlenmesini sağlayacaktır. Bu da sizin şirketinizin daha az iletişim kaybı demek oluyor. Bu işlemler İnternet hatları ve özel devre CHDSL bağlantıları Cdat Devreleri gibi devreler için de geçerlidir. Bu tip sıkıntıları servis yetkilimize bildirerek arızanızı hızlı bir şekilde çözebilirsiz tek yapmanız gereken Başakşehir karel santral servisi ile iletişime geçmek geri kalan iletişim problemlerinizi teknik servisimiz çözecektir.

Başakşehir karel santral servisi hizmeti vermekte olan şirketimiz telefon santrali ile ilgili tüm konularda destek verecek karel teknik servis personeli ile siz müşterilerimize en kısa surede santral servisi vermek için çalışmaktadırlar.

Eğer ki Bakırköy ilçemize yakınsanız Bakırköy Karel Santral Servisi yazımızı, Beylikdüzü ilçesine yakınsanız Beylikdüzü Karel Servisi yazımızı okumanızı öneririz.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçelerden bazılarına bakmak isterseniz;

Rami Karel Servisi
Sefaköy Karel Santral Servisi
Şirinevler Karel Santral Servisi
Şişli Karel Santral Servisi
Şişli Karel Servisi
Yenibosna Karel Santral Servisi
Zeytinburnu Karel Santral Servisi
Zeytinburnu Karel Servisi

Başakşehir Karel Santral Servisi