Yenibosna Karel Santral Servisi

Yenibosna karel santral servisiİstanbul havaalanı bölgesi, Yenibosna ve yakın bölgelerine hizmet sunmak için çalışan Yenibosna karel santral servisi hizmetleri  tüm karel santral sistemlerinin teknik destek ve arıza onarımını yapıyor arızaları çözümlüyoruz.

Karel Servis “45 TL Kampanyası”
yenibosna karel santral servisi Yenibosna Karel Santral Servisi

Yenibosna karel santral servisi kampanyası 2018 İle santral arızalarınıza ekonomik kampanyalı olarak müdehale ediyor yeni yılda ekonomik fiyatlarla esnafımıza destek oluyoruz. Kampanya 01.01.2018 ile başlar ve 31.12.2018 Arası devam eder.

Koşullar Ve Servis Kayıtlarında tek yapmanız gereken ” Servis 45 TL Kampanyasından yararlanmak istiyorum demeniz” ; Aksi taktirde 75TL servis ücreti standart kayıt açılabilir.

Ariza müdehale zamanı 1 Saat ile 72 Saat arasıdır ve mesai saatlerini kapsamaz.

Acil servis hizmetini kapsamaz.

Acil servis istemeniz durumunda hızlı servis ücretimiz aynı gün içerisinde 1 saat ile 12 saat arasında 75 TL Dir..

Fİyatlarımıza %18 kdv dahil değildir.

 Yenibosna Karel Teknik Servis

Telefon santraliniz arızalandığında Yenibosna karel teknik servisi bölgesi tarafından adresinize yönlendirilen karel yetkili eğitimini tamamlamış teknik personel arıza çözme oranı %90’ın üzerinde bulunan nitelikli zeki kişilerce oluşmaktadır. Yenibosna santral servisi hizmeti uzman profesyonel teknik servis ve aynı zamanda orijinal yedek parça kullanarak arızayı çözer ve şirketinizin telefon trafiği durmaması için hatlarınızı daima açık tutar bu vesile ile de telefon trafik kaybınızı minimuma indiriyoruz. sizde bize arıza kaydı bırakarak telefon santral arızalarınızdan kurtulabilirsiniz. nasıl mı? 0212 501 77 44 numaralı hattı tuşlayın ve çağrı merkezimize bağlanın kısa sürede bir hizmet yetkilisi tarafınıza Yenibosna karel santral servisi teknik servis personelini adresine sevk edecektir.

Yenibosna Karel Servisi

Arızaya müdahale çok kısa sürede gerçekleşecektir. Telefon hattı onarımlarını başarılı bir şekilde kendini kanıtlamış yetkili teknik servis personnelleri bünyesinde barındırması ile çözüm oran yüzdesi oldukça yüksektir. Ekibimiz özel telefon haberleşme projeleri sunmakta ve şirketinize özel haberleşme alt yapıları üretbilir konumda hizmet vermektedir. Sizlerde değerli teknolojik iletişimin bir parçası olarak şirketinizin iletişim alt yapısını güncelleyerek kaliteli haberleşme imkanı bulabilir bizimle çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bize ulaşmak ve bizimle çalışmak için Yenibosna karel santral servisi çağrı merkezini aramanız ve servis yetkilisini tarfınıza çağırmanız gerekiyor.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçelerden bazıları;

Bakırköy Karel Santral Servisi
Florya Karel Santral Servisi
İkitelli Karel Santral Servisi
İkitelli Karel Servisi
Merter Karel Santral Servisi
İstoç Karel Santral Servisi
İstoç Karel Servisi
Mahmutbey Karel Servisi

Yenibosna Karel Santral Servisi