Florya Karel Santral Servisi

Florya karel santral servisi, Florya bölgesi telefon santrali , hat arızları , internet arızaları, telefon hat kesilmelerine destek vermek amacı ile kurulmuş olan Florya karel santral servisi bu bölgeye ayrıcalıklı ve nitelikli hizmet sunmaktadır. Florya internet arıza servisi olarak da bizi tecih edebilirsiniz ilgilendiğimiz başlıca arıza sorunları şu şekildedir. Dahili hat arızaları harici hat arızaları telekom hattı arıza tespitleri adsl hattı arıza çözümleri bina içi tesisat arızaları. çözümleri çözüme ulaştırdığımız başlıca sorunlardandır.

Karel Servis “45 TL Kampanyası”

florya karel santral servisi Florya Karel Santral Servisi

Florya karel santral servisi kampanyamız 2017 İle santral arızalarınıza ekonomik kampanyalı olarak müdehale ediyor yeni yılda ekonomik fiyatlarla esnafımıza destek oluyoruz. Kampanya 01.01.2017 ile başlar ve 01.07.2017 Arası devam eder.

Koşullar Ve Servis Kayıtlarında tek yapmanız gereken ” Servis 45 TL Kampanyasından yararlanmak istiyorum demeniz” ; Aksi taktirde 60 TL servis ücreti standart kayıt açılabilir.

Ariza müdehale zamanı 1 Saat ile 72 Saat arasıdır ve mesai saatlerini kapsamaz.

Acil servis hizmetini kapsamaz.

Acil servis istemeniz durumunda hızlı servis ücretimiz aynı gün içerisinde 1 saat ile 12 saat arasında 60 TL Dir..

Florya Karel Santral Teknik Servisi

Florya karel santral servisi ile karel telefon santrali hatları ve telefon makineleri arızlarından oluşmuş tüm arızları Florya karel santral teknik servisi  yerinde onarıyor. Telefon hatlarında oluşmuş arıza şekillerini incelemek gerekirse şu şekildedir. Telefon hatı cızırtı problemleri santralden gelen çıt çıt sesi arızaları konsolda garip işaretler çıkması arızaları santralden ses gelmemesi sorunları ve buna benzer arıza tipleri Florya santral servisi İle onarılmaktadır. İnternet arızalarına gelince modeminizde yanan ışıkların sönmesi yada kabloların kopması sonucu oluşmuş arızlar internet arızlarında başı çekmektedir.

Florya Karel Servisi

Günden güne iyileşen alt yapı telefon kabloları üzerinden gelen interneti telefon hatları arızalanması sırasında oda arızalanabiliyor. bu durumda telefon santrali servisi hizmeti yetkilisi devreye giriyor. İnternet hattı ve telefon hattı muaynesi yapılarak telefon kablolarını test ediyor ve sıkıntılı nokta veya noktaları onarıyor.  Sıkıtılı bölge onarılmıyacak gibi ise bu bölgedeki parçayı değiştriyor ve bu problemi yok ediyor. Sizde oluşan karel santral arızanızı eğer etiler bölgesinde iseniz Etiler karel santral servisi şubemize ileterek arızanıza hızlı bir şekilde çözüm bulmuş olursunuz.

Hizmet verdiğimiz diğer ilçelerden bazıları;

Bakırköy Karel Santral Servisi
İkitelli Karel Santral Servisi
İkitelli Karel Servisi
Merter Karel Santral Servisi
Yenibosna Karel Santral Servisi

Florya Karel Santral Servisi