ikitelli Karel Santral Servisi

Santral hizmetlerin bölgesel olarak verdiğimiz hizmetlerin başlıcalarından olan ikitelli bölgesi karel santral servisi, karel teknik servisi, santral kurulumu, santral arızası ve internet arızası , karel servis için  ikitelli karel santral servisi ile iletişime geçerek sizde iletişim arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu hizmetlerin tamamını bu bölgeye min. 1 Saat içinde sunuyor. Telefon hattı, internet hattı santral kurulumu ve arıza servisi  ikitelli telefon arıza onarımı gibi hizmetleri sürdürmektedir.

İkitelli Servis Çağrı Merkezi

0212 501 77 44
  • Müşteri Memnuniyeti 100% 100%
  • Yedek Parça Ve Müdehale 100% 100%

ikitelli Karel Santral Tamiri Ve Onarımı Hizmeti

Organize sanayi bögelerinde elektriksel sorunlardan ötürü zayıf akım ürünleri arızalanma oranları yüksektir. Santraliniz arızalı ve ikitleli organize sanayi bölgesinde yer alıyorsanız tamir ettirmek istediğiniz tüm karel santral ürünlerini getirebilir yada servis çağrı merkezimizi arayıp tarafınıza santral onarımı hizmeti için bir servis gelmesi talebinde bulunabilirsiniz.

ikitelli santral servisi kampanyası

ikitelli santral servisi kampanyası 2020 Yılı itibarı ile başlamış uzun süredir sürdürdüğümüz bir santral servisi kampanyasıdır. Bölgenin en kaliteli hizmetini tüm müşterilerine test ettirmek ve cazip fiyatlarla ikitellide karel santral servisi talebi geçmek için şu kelimeler ile kayıt açmalısınız aksi halde standart tarife ile fiyatlandırılırsınız. Kampanyalı ikitelli’de karel santral servisi hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Bu durumda arıza tespiti için 60 TL+kdv ekonomik ücretli kayıt açmış olursunuz. Şirketimiz uygun olmaması durumunda kampanyayı sonlandırma hakkı saklı tutar. Santral arızalarınıza ekonomik fiyatlarla kampanyalı olarak müdehale ediyor yeni yılda ekonomik fiyatlarla esnafımıza destek oluyoruz.

Ariza müdehale zamanı 1 Saat ile 72 Saat arasıdır ve bu zaman dilimi mesa saatleri arasında geçerlilik sağlar mesai dışı saatlerini kapsamaz.

Acil servis hizmetini kapsamaz.

Acil servis istemeniz durumunda hızlı servis ücretimiz aynı gün içerisinde 1 saat ile 12 saat arasında çok caziptir.

Daha hızlı servis mi istiyorsunuz size özel çok kısa sürede hizmet verebiliriz. Fiyatlar için iletişime geçin

Fİyatlarımıza %18 kdv dahil değildir.

ikitelli Karel Servisi

Santral arızaları konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahip olmasının verdiği avantajla, karel santral teknik sorunlarınızı hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.  Karel santral hizmetleri almak için, o çevreye yakın bir yerdeyseniz hiç düşünmeden bu servise başvurabilir, sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İkitelli karel servisi konusunda deneyimlerini, çözdükleri problemlerden alan insanlardan oluşan bir ekiple, sorunlarınızın oldukça kısa bir sürede çözüleceği kesindir.
Santrallerde en önemli şey kurulum aşamasıdır. Bu sırada birçok kabloyu takmak gerektiğinden bir karışıklık yaşanabilmektedir. Kurulum sorunsuz bir şekilde yapılsa bile ileride sorunlar oluşabilmektedir.

ikitelli karel santral servisi ikitelli Karel Santral Servisi ( 0212 501 77 44 ) Ekonomik Servis

ikitelli Karel santral servisimiz telefon santrali ile ilgili tüm konularda yardım alabilmeniz ve santral teknik servisi taleplerinizi karşılayabilmek için sizlere hizmet vermektedir. ikitelli karel servisimiz; telefon ve internet arızaları servisi konusunda yetkili yeterlilik ve orijinal ekipmanı ile hızlı ekonomik pratik olarak arızayı çözer. İkitelli organize bölgesi yetkili A sınıfı hizmet veren kaliteli servisidir.

Acil ikitelli karel servis

Minimum 1 saat içerisinde arıza sonlandırma ve ıslah işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Talep doğrultusunda uyguladığımız servis ücreti çok ekonomiktir ve fiyatlarımıza +%18 KDV’ dir.

ikitellide Karel Santral Servisi Hizmeti

Karel santral konusunda, Karel markasının adına yakışır bir şekilde hizmet veren İkitellide Karel santral servisi, serviste her tür desteği alacağınız ve problemlerinizin oldukça hızlı bir şekilde çözüleceği kesindir. Bünyesinde barındırdığı kaliteli elemanlar Karel tarafından sürdürülen eğitimlere %100 başarı göstermiş, başarı dolu kişilerden oluşmuştur. İkitelli bölgesinde Karel santral servisi hizmetini sunuyor, santral teknik problemlerini kafanızdan silip atıyoruz.

ikitelli’de Karel Santral Kurulumu

Telekomünikasyon sektöründe lider kurum olan servis sağlayıcısı şirketimiz  ikitelli’de karel santral kurulum ekibi hizmetlerini şu modeller ve çok daha fazlası için sunmaktadır.
Karel ms26, Karel ms38, Karel ms48 santral kurulumu,  Karel op50 santral telefonu kurulumu, Karel op48 santral kurulumu, karel bekletme müziği kurulumu, karel telefon makinası kurulumu hizmetlerini bölgesel olarak sunduğumuz ikitelli karel santral kurulumu hizmetleri arasındadır.
Santral kurulumu öncesi muhakkak elektrik şebekesi kontrol edilmelidir. 220 Volt dengeli ve kaliteli olmalıdır toprak hattı da gerekli ölçümler yapılarak kaliteli hale getirlimeli daha sonra karel santral kurulumu işlemine geçilmelidir. kurulum yapılırken telefon prizleri ve keston jaklar sıkı sıkı kapatılmalı muhakkak rozet kutusu bağlantısına köken kablo ile bağlanmalıdır. Ucuna takılan konnektörün adı da r11 konnektörüdür bazı karal santral telefonu modelleri farklı tip konnektörler ile çalışmaktadır. Bu şekilde santral kurulumu sona erer ve santral kablo toparlama yapılarak sistem santral kapağı kapatılır.Kurulum sonrasında acil durum çağrı merkezi etiketimiz santrale yapıştırılır.

ikitelli Organize Karel Santral Adaptörü Tamiri Merkezi

Karel santral adaptörü onarımını yerinde ve ekonomik olarak yapıyoruz yaptığımız adaptörler garantili ve sağlamlık konusunda müşterilerini mutlu etmiştir. Arızaya alınan karel santral adaptörü arızalı parçası tespit edilse dahi geri kalan tüm arızalanacağını düşündüğü parçaları da yeniliyerek birsonraki arıza zamanını epey ötelemiş olur. başakşehir Organize bölgesinin kalbi ikitelli de karel ps02 santral adaptörü tamirini uzun bir zaman kullanmanız hesab ederek çalışmalarımızı yapıyoruz.

ikitelli İnternet Arıza Servisi

İstanbul’da ikitelli internet arıza servisi ile sunduğumuz hizmet genel olarak ağar sanayinin bel kemiği olarak bilinen ikitelli bölgesi iş hayatının nabzının attığı kaliteli şirketlere internet hattı arızları durumunda internet sayfası açamaması durumunda ikitelli internet modemi arızası durumunda ikitelli internet arıza servisi çağrı merkezini arayıp hızlı servis talebinde bulunabilir. Tüm şirketler için internetin ne kadar önemli olduğunun farkındayız bu sebeple internet arızalarını hızlıca çözüme kavuşturuyoruz internet hattınız mahalinizden kaynaklıdır. mesajı ile çözüm oranımız %80 üzeridir. Özel servis olduğumuzdan servisimiz hızlı ve ücretlidir. bu bölgede çalışan tüm internet hattı kullanıcılarına servis sağlayıcısı dışında oluşmuş tüm problemlerde yani lokal arızalara ve kendi mahalli oluşmuş arızalara ikitelli internet arıza servisi hizmetimiz hızlı olarak çözüm sunmaktadır.

ikitelli Santral Arıza Onarımı

Onarımla ilgili tüm sorunlar canınızı sıkabilir bu durumda durumu dahada karmaşıklaştırmamak için konusunda oldukça bilgili arıza onarımı ekibleri işini çok iyi bilmektedir. Arızaların büyük bir kısmı, elektrikle ilgili sorunlardan dolayı oluşmaktadır. Yani güç devresi sorunu yaşanmaktadır. Bu yüzden düzenli olarak santral bakımı yaptırmanız güç ve enerji şebekesini kontrol ettirmeniz çok önemlidir. Karel santral konusunda deneyimli bir yerle çalışmanız, Bakımınızın sorunsuz olarak yapılması için önem arzetmektedir. incelemekte olduğunuz bu servis karel santral arıza onarımı konusunda uzman olduğu için kablolarınızın onarımını ve santralin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini kısa bir sürede sağlar. Servis talebinde bulunan tüm yeni müşterilerimize ikitelli karel santral bakımını standart olarak servis fiyatına dahil yapıyoruz.
Santrallerdeki en ufak bir aksamanın bile büyük sorunlara yol açabileceğinin bilincinde olan bir ekip olarak düzenli olarak sistem kontrolü yaptırmanız gerektiğini bilgilendirmektedir. Müşterilerine karel santral bakımı ve arıza onarım zamanlarını hatırlatmaktadır. Kadrosunda kalifiye teknik elemanlar üniversitelerin elektrik ve elektronik bölümlerinden mezun olmuş kaliteli kişilikli kişilerden seçilmektedir.Bu sebeple bağımsız kuruluşlarca İstanbul’da ikitelli karel santral servisi hizmetleri bir numaralı kaliteli servis ekibi ilan edilmiştir. yani konusunda başarılı bir santral arıza onarımı ekibidir. Böyle bir ekiple çalıştığınız zaman santralinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz. Karel santral işini asla küçümsemeyen bir servistir ve problemlerinizi bir bir ortadan kaldırılacağı kesindir. Birçok farklı model ve ürün için hizmet alabileceğiniz Karel santral modelleri ile her zaman size destek olmak, sorunlarınızı çözmek için hazır beklemektedir. Bu yüzden İkitelli karel telefon santrali servisimiz iletişime geçmekten çekinmemelisiniz.
Onarımların en çok gerçekleştiği arıza tiplerinden olan dahili hat onarımları daha sonra yerini genel santral ankart arızları alıyor ayrıca estetik olarak temiz durmayan ve düzenlenmesi gereken kablosal tadilat işlemleri tüm teknolojik donanımız ile haberleşme işlevinizi sağlıklı bir şekilde sürdürmek için çalışmaktayız. Bildiğiniz gibi Telefon santrali neden kullanılır? Sorusuna cevap verecek olursak; işletmeler tarafından kullanılan şirket içi ve dışı iletişim için kullanılır. Kullanıcılarını kısa kodları sayesinde abone numaralarını çevirerek dış hatlar ile kolay bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. Telefon santrali bir işletme için çok önemli iletişim aracıdır. Aynı zamanda herkesin yanlış bildiği santral üzerinden yapılan tüm iç hat görüşmleri  ücretli değil ücretsiz olarak yapılmaktadır. Telefon santrali ile birden fazla kullanıcı aynı anda haberleşme yapmakta, işletme içi telefonlar programlanarak arkada bekleyen hatta, meşgul sesi vermeden sizi uyarmasını sağlar. ikitelli santral servisi işletmelerin telekomünikasyon ve güvenlik sistemleri odaklı, birçok sorunu ile ilgilenir. Santral arıza, Santral kurulum ve montaj, santral tamir ve onarım, santral yıllık bakım anlaşması, santral hat bağlantısı, santral akü bağlantısı, santral müzik bağlantısı, Santral kabloları onarımı ve değişimi uzmanca hizmetlerini ikitelli’de karel  santral servisi ile sağlar.

ikitelli Karel Santral Servisi ( 0212 501 77 44 ) Ekonomik Servis