İkitelli Karel Santral Servisi

İkitelli’de karel teknik servisi, santral kurulumu, santral arızası ve internet arızası , karel servis için  ikitelli santral servisi ile iletişime geçerek sizde iletişim arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu hizmetlerin tamamını bu bölgeye min. 1 Saat içinde sunuyor. Telefon hattı, internet hattı santral kurulumu ve arıza servisi ikitelli karel santral servisi olarak sürdürmektedir.

İkitelli Servis Çağrı Merkezi

0212 501 77 44

  • Müşteri Memnuniyeti 100% 100%
  • Yedek Parça Ve Müdehale 100% 100%

Karel Servis “40 TL Kampanyası”

ikitelli karel santral servisi kampanyası 2018 İle santral arızalarınıza ekonomik kampanyalı olarak müdehale ediyor yeni yılda ekonomik fiyatlarla esnafımıza destek oluyoruz. Kampanya 01.01.2018 ile başlar ve  31.12.2018 Arası devam eder.

Koşullar Ve Servis Kayıtlarında tek yapmanız gereken ” Servis 40 TL Kampanyasından yararlanmak istiyorum demeniz” ; Aksi taktirde 75 TL servis ücreti standart kayıt açılabilir.

Ariza müdehale zamanı 1 Saat ile 72 Saat arasıdır ve mesai bu zaman dilimi mesa saatleri arasında geçerlilik sağlar saatlerini kapsamaz.

Acil servis hizmetini kapsamaz.

Acil servis istemeniz durumunda hızlı servis ücretimiz aynı gün içerisinde 1 saat ile 12 saat arasında 75 TL Dir..

Fİyatlarımıza %18 kdv dahil değildir.

 

İkitelli Karel Servisi

Santral arızaları konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahip olmasının verdiği avantajla, karel santral teknik sorunlarınızı hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.  Karel santral hizmetleri almak için, o çevreye yakın bir yerdeyseniz hiç düşünmeden bu servise başvurabilir, sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İkitelli karel servisi konusunda deneyimlerini, çözdükleri problemlerden alan insanlardan oluşan bir ekiple, sorunlarınızın oldukça kısa bir sürede çözüleceği kesindir.

Santrallerde en önemli şey kurulum aşamasıdır. Bu sırada birçok kabloyu takmak gerektiğinden bir karışıklık yaşanabilmektedir. Kurulum sorunsuz bir şekilde yapılsa bile ileride sorunlar oluşabilmektedir.

İkitelli Karel Santral Servisi
İkitelli Karel Santral Servisi Çağrı Merkezi İletişim Bilgisi İçin
Gezici Santral Servisleri ile hizmet verdiğimiz Bölgeler
ikitelli karel santral servisi İkitelli Karel Santral Servisi

İkitelli Karel santral servisi, telefon santrali ile ilgili tüm konularda yardım alabilmeniz ve santral teknik servisi taleplerinizi karşılayabilmek için sizlere hizmet vermektedir. İkitelli Karel servisimiz; telefon ve internet arızaları servisi konusunda yetkili yeterlilik ve orijinal ekipmanı ile hızlı ekonomik pratik olarak arızayı çözer. İkitelli Karel santral servisi İkitelli organize bölgesinin tek yetkili A sınıfı hizmet veren servisidir.

Acil Karel Santral Servisi

Minimum 1 saat maksimum 5 saat içerisinde arıza sonlandırma ve ıslah işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Talep doğrultusunda uyguladığımız servis ücreti 60TL +KDV’dir.

İkitelli Karel Santral Servisi Hizmetleri

Karel santral konusunda, Karel markasının adına yakışır bir şekilde hizmet veren İkitelli Karel santral servisi, serviste her tür desteği alacağınız ve problemlerinizin oldukça hızlı bir şekilde çözüleceği kesindir. Bünyesinde barındırdığı kaliteli elemanlar Karel tarafından sürdürülen eğitimlere %100 başarı göstermiş, başarı dolu kişilerden oluşmuştur. İkitelli bölgesinde Karel santral servisi hizmetini sunuyor, santral teknik problemlerini kafanızdan silip atıyoruz.

“Süresi Biten Karel Santral Servisi Kampanyaları”

Servis 35TL Kampanyası Detayları Kampanya Bitmiştir.

Maksimum 48 Saat içerisinde servis gönderimi sağlanacaktır.

Acil durumları kapsamaz. Ve kısa bir süre ile geçerli fiyatımız 35TL +Kdv dir.

Yararlanmak için çağrı merkezi numaramızı aramak ve servis 35 tl kampanyasından servis talep ediyorum demeniz yeterlidir.

İkitelli Santral Servisi

Telekomünikasyon sektörü her geçen gün kendini yenileyen bir sektör olması nedeniyle, birçok işletmede kullandığımız santraller iletişim haberleşme sektörüdür. İkitelli santral servisi olarak, işletme içi kullanılan santraller genel olarak estetik dizaynlı santrallerdir ve şık görünümde olup Teknolojik donanımı ile haberleşme işlevinizi sağlıklı bir şekilde sürdürmek için çalışmaktadır. Telefon santrali işletmeler tarafından kullanılan şirket içi ve dışı iletişim için kullanılır. Kullanıcılarını kısa kodları sayesinde abone numaralarını çevirerek dış hatlar ile kolay bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. Telefon santrali bir işletme için çok önemli iletişim aracıdır. Aynı zamanda Herkesin yanlış bildiği şirket içi yapılan santral görüşmeleri ücretli değil ücretsiz yapmanızı sağlar. Telefon santrali ile birden fazla kullanıcı aynı anda haberleşme yapmakta, işletme içi telefonlar programlanarak arkadan bekleyen hatta meşgul sesi vermeden sizi uyarmasını sağlar. İkitelli santral servisi işletmelerin telekomünikasyon ve güvenlik sistemleri odaklı, birçok sorunu ile ilgilenir. Santral arıza, Santral kurulum ve montaj, santral tamir ve onarım, santral yıllık bakım anlaşması, santral hat bağlantısı, santral akü bağlantısı, santral müzik bağlantısı, Santral kabloları onarımı ve değişimi uzman ikitelli santral servisi ile sağlanır.

İkitelli İnternet Arıza Servisi

İstanbul’da İkitelli internet arıza servisi ile sunduğumuz hizmet genel olarak ağar sanayinin bel kemiği olarak bilinen İkitelli bölgesi iş hayatının nabzının attığı kaliteli şirketlerin orta ölçekli ve büyük ölçekli şirketler bulunmaktadır. İkitelli internet arıza servisi olarak bu bölgede çalışan tüm internet hattı kullanıcılarına servis sağlayıcısı dışında oluşmuş tüm problemlerde yani lokal arızalara ve kendi mahalli oluşmuş arızalara hızlı olarak çözüm sunmaktadır.

İkitelli Karel Santral Servis Arıza Onarımı

İkitelli Karel santral servisi bu sorunlar konusunda oldukça bilgili durumdadır. Santrallerde yaşanan sorunların büyük bir kısmı, elektrikle ilgili sorunlardan dolayı oluşmaktadır. Yani kablo sorunu yaşanmaktadır. Bu yüzden düzenli olarak santral bakımı yaptırmanız önemlidir. Karel santral konusunda deneyimli bir yerle çalışmanız, bakımınızın sorunsuz olarak yapılması için önemlidir. Bu servis Karel santral servisi konusunda uzman olduğu için kablolarınızın onarımını ve santralin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini kısa bir sürede sağlar. Bakımınız da bu yüzden oldukça güzel bir şekilde yerine getirilir.

Karel santral hizmetlerinden her zaman yararlanabilir, en ufak bir endişenizde bu servise başvurabilirsiniz. Santrallerdeki en ufak bir aksamanın bile büyük sorunlara yol açabileceğinin bilincinde olan bir ekip, Karel santral servisi konusunda başarılı bir ekiptir. Böyle bir ekiple çalıştığınız zaman santralinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz. Karel santral işini asla küçümsemeyen bir ekip sayesinde oldukça rahat edeceğiniz ve problemlerinizin bir bir ortadan kaldırılacağı kesindir. Birçok farklı model ve ürün için hizmet alabileceğiniz Karel santral her zaman size destek olmak, sorunlarınızı çözmek için hazır beklemektedir. Bu yüzden İkitelli karel telefon santrali servisimiz iletişime geçmekten çekinmemelisiniz.

ikitelli Karel Santral Servisi - ikitelli karel teknik servis "40 TL"