İstanbul nezih semlerinden biri olan şirinevler bölgesinde sunduğumuz şirinevler karel santral servisi hizmeti telefon hatları internet hatları alarm sistemleri ve kamera sistemleri arızalarını onarımını bölgeye sunan yetkili tenik servisimiz tüm zayıf akım arızalarını çözebilecek yeteneğe sahip uzman personelerden oluşmaktadır.

Karel Servis “45 TL Kampanyası”

Zeytinburnu karel santral servisi kampanyası 2018 İle santral arızalarınıza ekonomik kampanyalı olarak müdehale ediyor yeni yılda ekonomik fiyatlarla esnafımıza destek oluyoruz.Kampanya 01.01.2018 ile başlar ve  31.12.2018 Arası devam eder.

Koşullar Ve Servis Kayıtlarında tek yapmanız gereken ” Servis 45 TL Kampanyasından yararlanmak istiyorum demeniz” ; Aksi taktirde 75 TL servis ücreti standart kayıt açılabilir.
Fİyatlarımıza %18 kdv dahil değildir.

Şirinevler Karel santral servisi hizmeti kampanyası

sirinevler karel santral servisi Şirinevler Karel Santral Servisi

Şirketimizde birçok elektronik dalda uzmanlaşmış personeller çalışmatadır. Telefon santralleri arızalarına hızlı müdehale ile şirinevlere hizmet ediyor olmamız tüm telefon trafik kayıplarınızın önüne geçerek telefon trafiği kayıplarınızı ve size ulaşılamaması  gibi durumları ortadan kaldırıyor. Çünkü biliyoruzki biz kurumsal şirketinizin tüm imajını etkiler doğal olarak bunun bilincinde ve dikkatinde hizmet veriyoruz. Buda bizi Şirinevler karel santral servisi olarak bu bölgenin en çok tercih edilen karel santral servisi yapıyor.

Şirinevler Karel Teknik Servisi

Şirinevler karel teknik servisi hizmetleri en önemli ilkelerinden biri de şirinevler bölgesine karel santral servis hizmetini hızlı ve ekonomik olarak uzman kadromuzla sunmaktır. Uzman kadromuz karel santral servisi hizmetini sunan diğer şirketlerin yanı sıra uzman olmuş bir servistir. bu uzmanlık bağımsız kuruluşlarca belirlenmiştir. Şirinevler karel servisi karel santral tamir konusunda başarı oranı %90 ın üzerindedir. Bu oranı bu derece yüksek tutmamızın en büyük sebebi hızlı ve geniş yedek parça ağını hemen kullanarak arızalı parçayı direkt ofisinizde değiştirerek olası zaman kayıplarının önüne geçmiş oluyoruz bu durumda bizi onarım riski oranı ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti yüksek olamsı bizi çok tercih edilen şirinevler karel santral servisi yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Sefaköy Karel Santral Servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Şirinevler Karel Santral Servisi