Ülkemizde 700 binin üzerinde işletme karel santrallerini tercih etmektedir. Sadece bu rakam bile çok ciddi bir referans oluşturmasına karşın marka sadece santral bakımından değil telekomünikasyonun her alanında dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zaman santral teknik servisi gibi ani müdahale gerektiren hususlarda da oldukça başarılı olduğunun altını çizmekte fayda bulunmaktadır.

Peki ama Karel Santral servislerini diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?

  • Dünyanın önde gelen telefon santrali firmaları arasında yer alması
  • Yatırımı kadar kârının büyük bir oranını da sorunların tespit edilmesi ve giderilmesine harcaması
  • Rakiplerinin ulaşamadığı rakamları ar-ge faaliyetlerine harcaması
  • İlk montajın yapıldığı andan, yıllar sonrasına kadar geçen sürecin gözlenmesi ve sorunların tespit edilmesi

Bu konu başlıkları üzerinde yoğunlaşan marka, karel santral servisi söz konusu olduğu zaman da değerini kat be kat artırmıştır. Gönül rahatlığıyla işletmeleriniz yada binalarınız için bu santrallerden yararlanabilirsiniz. Sadece rakip olarak ön plana çıkan firmaların teknik servis ağlarına göz attığınız zaman bile arada yer alan uçurumu çok rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki karel sorunsuz bir şekilde santral servisi hizmetinden yararlanmak isteyen firmaların ziyaret edeceği tek adres olarak ön plana çıkmaktadır.

İletişim söz konusu olduğu zaman hatalara yer vermemek adına doğru markanın kullanılması önemlidir. Sadece güven ve kaliteli hizmete sahip olmak istiyorsanız sizler de tercihinizi kesinlikle karel santral servislerinden yana kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karel Ps02 Ms Serisi Santral Adaptörü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Karel Santral Servisleri ve Özellikleri