Kablosuz internet hızlandırma Hakkında bilgiler paylaşacak çözümler önereceğim İlk öncelikle bizi tanıtmak isterim biz Bilgisayar teknolojileri ve haberleşme teknolojileri uzmanlarıyız. Tüm pc, modem, notebook arızlarını çözümlediğimiz gibi, local network, uzak network, wan ,wlan, sunucu vb.. Cihazlarının yönetimini profesyonelce sunan ekipleriz. kablosuz internet hizlandirma mukemmel Kablosuz İnternet Hızlandırma Ve Kablosuz İnternet Mesafesini ArttırmakServis ücreti karşılığında karşılığında kurumsal dünyaya hizmet kaliteli iletişimi sunmanın keyfini yaşıyoruz. Gelelim kablosuz internet hızlandırma konumuza bu konu birçok şekilde ele alınabilir. Örneklerle ilerleyelim. Eğer işin içinden çıkamıyacağınızı düşünürseniz karelsantralservis’ten teknik servis elemanını çağarabilir ücretli servisimizden kaliteli hizmeti alabilir internet bağlanti problemlerinizi optimize edebilirsiniz.


  • Kablosuz modemin buluğu bölge ile bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz arasındaki mesafe yüzünden internet hızlandırma sorunu.

Çözüm : Modeminizin Desteklediği çekim mesafesine göre çekim mesafesini araştırın.


  •  Modemin sinyal kalitesinin düşmesi sonucu kablosuz internet hızı sorunları.kablosuz internet sorunu Kablosuz İnternet Hızlandırma Ve Kablosuz İnternet Mesafesini Arttırmak
  1. Çözüm : Modemin sinyal kalitesini düşüren etkenlerden uzaklaştırın yerini değiştirin.
  2. Örnek telsiz telefondan tv den ve frekans yayan elektronik ürünlerden uzaklaştırın.
  3. Yakınınızda bulunan bir komşunuzun modemi sizin modemizden üstün özellikte ve daha kaliteli bir modemse sizin sinyalinizi kolayca bastırabilir.
  4. Modeminizi kurmadan önce muhakkak frekans ayarlarını yapın en kaliteli frekansı yakalayın.

Kablosuz internet hızlandırma teknikleri yukarıdaki gibidir. sayfamızı takip ederek diğer farklı kablosuz internet hizlandırma tekniklerini güncel olarak takip edebilirsiniz.


Kablosuz İnternet Mesafesini Arttırma

kablosuz internet mesafesini arttirma Kablosuz İnternet Hızlandırma Ve Kablosuz İnternet Mesafesini ArttırmakKonu Kablosuz internet hattımızın çekim kaletisini arttırmak ve daha fazla alanı kapması ise bu durumda yapmanız gereken birkaç şey vardır. Kablosuz internet mesafesini arttırmak için kablosuz mesafe arttırıcı donanımlar kullanmalıyız. Bu donanımların kurulumları profesyonellerce yapılmadığı durumlarda birçok arıza ile karşılaşılabilir. internet bağlantı problemleri yaşanabilir. Teknik servisimiz bu konu ile alakalı profesyonel olarak kablosuz internet mesafesini arttırma tekniklerini bilmektedir. Sizde bu imkanlardan faydalanmak ve internet kapsama alanınızı genişletmek için bizimle iletişim’e geçin.

Bir önceki yazımız olan Karel Santral Yönlendirme Kodlari Ve İptali başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kablosuz İnternet Hızlandırma Ve Kablosuz İnternet Mesafesini Arttırmak