Ülkemizde telekomünikasyon söz konusu olduğu zaman ilk akla gelen firma hiç şüphesiz Karel’dir. Yaptığı yatırımlar ve arge faaliyetleri sayesinde her geçen gün yeni bir ürünle karşımıza çıkan firma, kaliteden ödün vermeden zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Karel Santraller özellikle diğer markalarla kıyaslandığı zaman daha uzun süre kullanılabilir. Bu özelliği ile küçük apartman, site ve firmalarda gönül rahatlığıyla karel santrallerden yardım alabilirsiniz. Bu bakımdan karel santraller hem daha uzun hem daha kaliteli yapıları ile de ön plana çıkmaktadır. Tüm bu olumlu durumlara rağmen herhangi bir sorun yaşanması durumunda karel santral teknik servisine Türkiye’nin herhangi bir noktasında gönül rahatlığıyla ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Yaygın teknik servis ve hızlı müdahale ile iletişimde kopma gibi bir durumun yaşanması söz konusu bile olmayacaktır.

Son dönemlerde pek çok marka ön plana çıkmış olmasına karşın, bu markaların büyük bir çoğunluğu güvenilirliliğini tam olarak kazanmamıştır. Santral servisleri sadece bir kez alınması gereken alt yapı elemanları arasında yer aldığı için, doğru santral servisin tercih edilmesi de hayati bir önem taşır. Bu sebepten yeni kurulmuş firmaların yada binaların santral servislerinde kullanılması gereken marka kesinlikle Karel olmalıdır.

Dilerseniz diğer santral servis markalarının teknik servis ağını karelle kıyaslayabilirsiniz. Net bir şekilde görünmektedir ki pek çok şehirde bile yaygın teknik servis ağı bulunmamasına karşın, Karel ilçelerde bile teknik servis ağı ile faaliyet gösterebilmektedir. Bu özelliğinden dolayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karel Santral Seçenekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ülkemizde İletişim ve Karel