Santral sistemleri konusunda uzman teknik servis personeli ile karel yetkili servisi hizmeti vermekteyiz. karel santraller tümleşik yapı ile çalışan 144 Tdm porttan 32000 hatta ve gerekli iletişime hizmet verebilecek günümüz ve gelecek zamana destek verecek şekilde ürünler üretmiştir. küçük şirketlerden kobilere ve orta ölçekte firmalara ve büyük şirketlere ofis tipi ve sanayi tipi şehir altyapısı tipi telefon santralleri üretmektedir.

Karel Yetkili Servis Personeli

Karel santraller ve çevrebirim ürünleri gerek montajı gerek teknik destek hizmeti ile karel yetkili servis personeli sizlere yardımcı olacaktır. yetkili servisimiz servisimizden almış olduğunuz örnek olarak ms26s, ms38s, ms48s, ms26c, ms38c, ms48c, ms26, ms38, ms48, ms128, ms224, ds200m, ds200s, ds200ip, op48h, net cm, web cm, net konsol, ses kayıt sistemi, web ten arama sistemi, call center projeleri, robot operatörler, ıvr sistemleri, yapısal kablolama, network altyapısı, swich, Adsl 2+ Modem, fiber kablolama, fiber altyapı, telefon hattı arızaları, Adsl hattı arızaları, fiber net hattı arızaları, dahili telefon hatları, Telekom hatları, Umth hatları, kablosuz telefon hatları vb.  Tüm ürünler ile ilgili teknik bilgiye sahiptir soracağınız tüm soruları zamanında cevaplamakla yükümlü olan karel yetkili servisi aynı zamanda günümüzde yukarıdaki teknolojilerde çalışan sistemlerin gün geçtikçe geliştirilmekte ve versiyon revizyonları daima daha kaliteli bir sistem için güncellenmektedir.

Karel santral yetkili servisimizden bir ekip geldiğinde tüm santral sisteminiz ile ilgili güncellenmesi gereken revizyonları sizlere bildirir. Bu nedenle servis seçerken kesinlikle servis alacağınız şirketi incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Personel tarafınıza en kısa süre içerisinde sevk edilmeli arıza ve sorunun zamanında çözülmesi için gerekli gayreti göstermelidir. şirketler için gerekli bakım ve desteği sağlayan personel yukarıdaki niteliklerin tamamını taşır. Karel yetkili servis personeli aynı zamanda santral sisteminiz ile ilgili şirketinizde ihtiyaç olabileceğini düşündüğü tüm fikirlerini sizinle paylaşır.

Karel Yetkili Servis Hizmeti Verilen Bölgelerimiz

İstanbul un tüm Bölgelerinde Özellikle karel santral ürünleri konusunda; santral, ip telefon santralleri, voip telefonlar, sayısal telefonlar, ip telefonlar, kısacası karel santral ürünleri konusunda hizmet veren karel yetkili servis başlıca ilkelerinden birincisi her bölgeye en kısa sürede servis imkanı sağlamak için çalışıyor ve biliyoruz ki iletişim bir şirketin en önemli omurgasıdır. İşte bu anlayışta ve her geçen gün servis bölgelerini arttırmaktadır. Karel santralleri servis bölgelerimiz başlıca Bayrampaşa, Eyüp, Sütlüce, Halıcıoğlu, Şişli, Kağıthane, Beyazıt, Aksaray, Laleli, Fındıkzade, Taksim, Beşiktaş, Çağlayan, Levent, Zincirlikuyu, Etiler, Bebek, İkitelli, Bağcılar, Atışalanı, Esenler, Güngören, Merter, Bakırköy, Zeytinburnu, Şirinevler, Yenibosna, Ataköy, Sefaköy, Avcılar, Ambarlar, Beylikdüzü, Hadımköy, Gürpınar, Büyükçekmece, Silivri, Haramidere Bölgelerine Hizmet Vermektedir. Yetkili servisten destek almak ve hemen bir servis çağırmak için “karel yetkili servisi” çağrı merkezini 0212 6746872 numaralı hattı arayın.

Karel Yetkili Servisi