Günümüz teknolojisine uygun karel santral ve aynı zamanda iletişim sektöründe büyük bir Pazar payı olan telefon santralleri kullanım ve ihtiyaca uygun çözümler sunmak için özel olarak tasarlanmış ve kullanıcıların rahat konforlu bir iletişim sunmasına olanak sağlayan bir sistemdir.

Karel Santral Servisi sizlere internet ve iletişim sistemleri konusunda yardımcı olan bir firmadır. Bu sistemlerde yaşayacağınız en ufak bir problemi servisimiz sayesinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Karel Santral Ve Servis Hizmetleri

Başlıca santral modellerinde ilk 5 şirketin arasında yer alan karel santral sistemleri Analog olsun ip santral olsun gerekli başarıyı göstermiş ve Türkiye’de en iyi marka olma yönünde ilerlemektedir. Bunun dışında sistematik olarak Karel santral kolay kullanım kılavuzları ile, müşterilerine daima kolay iletişimi sunuyor.

Karel santral modelleri

Karel santral modellerini Biraz Olsun Açmak İstiyorum. Özellikle En Küçük Telefon santrali olan Karel ms26 modellerinden bahsedeceğim Karel ms26 santral modeli ”karel santral” ’in en küçük hat kapasiteli ve fiyat olarak en ekonomik  telefon santrali fiyatına sahiptir. Ayrıca karel ms26 santral 2 model olarak sınıflandırılmıştır. Karel ms26s ve Karel ms26c Olmak üzere. Karel ms26s santral hakkında genel bilgi olarak 2 dış hat 6 abone hattı ve( aranan numara bilgisi desteği yoktur)yazının sonunda detaylı olarak anlatacağım. Karel ms26c santral ise ms26s in özelliklerine ek olarak (arayan numarayı gösterme özelliği Cıd) Karel ms38 santral karelin küçük ölçekli şirketler için ideal olarak ürettiği ekonomik ve kullanışlı bir santraldir ve bu santralde ms26 modellerinde olduğu gibi 2 modelde sınıflanıyor. Öncelikle Size Karel Ms38s den Bahsedeceğim. Karel ms38s santraller 4 dış hat 8 abone hattından oluşmaktadır. Arayan Bilgisi standart olarak bu modelde sunulmamış fakat ilave karel santral çevrebirimleri ile arayan bilgisi karel ms38s de görüntülenebiliyor. Yine yazı sonunda ilgili bölümde ms38s ile ilgili Gerekli açıklamayı bulabilirsiniz. Karel ms38c için ms38s in Özelliklerine Ek olarak standartta CID yanı caller id arayan numara gösterme üzerinde standart olarak sunulmuş diyebiliriz. Karel ms48 Santral Modelinde İse Artık santral kapasitede sabitlikten biraz olsun kurtulmuş ve bu konuda santral kullanıcılarına esneklik sunuyor. Karel santral’in MS serilerinin tamamında olduğu gibi bu modelinde de karel ms48s santral sistemi ile anlatıma başlayacağız.

Karel Ms48 Santral

Karel ms48s santral özellikleri 4 Dış hattan başlamakta ve maksimum 12 Dış hat kapasitesine ve bu dış hattın yanında 36 abone almanızı sağlıyor. Abone kısmı ile ilgili maksimum 40 abone ve 8 Dış hat seçeneği dışında  4 Dış hat 12 İç hat, 6 Dış hat 18 İç hat, 8 Dış hat 24 İç hat, 8 Dış hat 40 İç hat, 10 Dış hat 30 İç hat, 12 Dış hat 36 İç hat vb. Çeşitli kapasitelere ulaşabilmektedir. Karel ms48c santral modelinde Karel ms48s santral modelinin özelliklerinin tamamına ek olarak Arayan numara gösterme özelliği (CID)standart olarak sunuluyor. Karel santraller ürünlerinde daima servis müşteriye en yakın servisimizi doğru zamanda en kısa sürede sorunu çözmesini sağlayacak personeli sağlamakta tabii ki bu işte profesyonel bir karel santral servis ekibine emanet etmekten geçer işte bu görev’de başarılı bir şekilde yapan %100 müşteri memnuniyeti sunan karel santral  ürünleri desteği veren yetkili destek ekibimiz sorununuzu en kısa zamanda çözecektir.

Karel Santral Tüketimi

Özellikle Türkiyede Kullanılan santraller arasında en çok tüketilen ve piyasının %70 i karel santral olmakla beraber bu sayının her geçengün arttığı incelenmektedir karel santraller sağlam oluşu estetik kullanıcı dostu duruşu modern ve teknolojik kullanım kolaylığı ilet bütünleşen karel santraller tüm şirketlerin iletişim alt yapısının adeta omurgasıdır diyebiliriz. Karel santral tüketimi oranı da iletişimi daima kolaylaştıran alt yapısı ile her zaman tüketim oranına ve satın alma durumlarını incelemek için aşağıdaki linki kullanabilir ve diğer tüm iletişim sorunlarına cevap bulacaktır.

karel santral fiyatlarını görmek için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Karel Santral Servis başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Karel Santral