karel santral teknik servisi Karel Santral Teknik ServisiKarel santral teknik servisi hizmetleri  ile  telefon santralleri, şirket içi haberleşmeyi sağlamak amacıyla şirketler tarafından tercih edilen bir servistir. Bir merkeze bağlı olarak çalışan sistem sayesinde, şirket içi istenilen miktarda telefon bağlanabilir, bu telefonların her birine ayrı birer dâhili telefon numarası verilir ve bu numaraların kodlanması sonucu karşılıklı iletişim sağlanır. Bu görüşmeler ücretsizdir.

Keşif ve montaj için iletişime geçin.

Bir şirketin bütün telefon trafiğini yönetecek olan santral emin eller tarafından kurulmalıdır. Bu konuda kendine güvenen karel santral servis uzun senelerdir ismini duyurmuş ve güvenilir bir firmadır. karel santral teknik servisi iletisim Karel Santral Teknik ServisiKurulacak olan santralin kusursuz bir şekilde kurulması gerekir, böyle olmadığında ve gereken önem verilmediğinde santral arızalanabilir ya da iletişimde sorunlar meydana getirebilir. Karel teknik servis bu konuda kendine güveniyor.

Şirketin büyüklüğü ve yoğunluğunu hesaba katarak çeşitli telefon santralleri üreten ve kurulumunu sağlayan karel servis pek çok konuda hizmet sağlıyor. Telefonlar, faks makineleri, entegrasyon ürünleri ve telefon santralleri üretimi, satışı, kurulumu ve servisi ile sunduğu hizmetin her zaman arkasında yer alıyor. İstanbul’ un her yerinde servis imkânı sağlıyor. Mesela Habipler bölgesinde iseniz karel santral servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon uzağınızda olan servis çalışanları müşterisine en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için gereken eğitimleri almışlar ve deneyimleri ile rakiplerine meydan okuyorlar. Müşteri memnuniyetini ön  planda tutuyorlar. Pazarın en büyük ve en tecrübeli firmalarından biri olmayı başarmış olan karel yüksek kalitesi ile ülkemizde ve diğer ülkelerde büyük firmalarla çalışmaktadır.

karel santral servis yıllardan beri kazandıkları deneyim ve kalitesiyle en iyi hizmeti veriyor. İletişim sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmış olan karel santral servisleri ile iletişime geçmeniz halinde sorununuz hemen çözüme ulaşacaktır. Çünkü karel servis personelleri kazandıkları deneyimler ile oluşan sorunu hemen anlayarak pratik bir şekilde çözüme kavuşturma becerisine sahipler.

                Teknolojiyi yakından takip eden karel ürettiği ürünler, ürünlerin satışı ve satış sonrası sağladığı hizmet ile senelerdir tanınmış ve marka haline gelmiş bir firma. Devamlı gelişmekte olan karel destek konusunda bu konuda uzman olan Karel santral teknik servisi hizmetlerimizi, destekliyor ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek amacıyla devamlı denetliyor.

Karel Santral Teknik Servisi