Karel teknolojik santral donananımlarının arızalanması veya yazılımsal sorunlarının giderilmesi için karel santral servis ile yerinde giderilebilmesi için veya santral kurulumları için karel santral servis kurulmuştur. Arıza durumunda bir telefon ile arızalı ürününüz için karel santral servisi arayabilirsiniz. Ve bizden yardım isteyebilirsiniz.

Karel Santral Servis

Karel santral servis ve bakım hizmetleri İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız karel santrallerde oluşabilecek tüm arızalar ve sorunlara doğru yaklaşım yaparak çözer ve bu konuda sizlere bu arıza ile ilgili yapılabilecek önlemler konusunda bilgi verir. Karel santral servis denince sektörde bu işi profesyonel olarak yapan firmalardan biri olan karel santral servis  karel santral arızalarının %99 unu çözme garantisi ile çalışır bu yüzdeye sıvı girmiş ve akma yapmış ürünler dahil değildir. Ve Aynı zamanda Çözüme ulaştıramadığımız. Santral arızaları için servis ücreti talep etmemekteyiz. Karel santral servis ile çalıştığınız sürece her zaman siz kazanmış olacaksınız.

Karel santral arıza sebepleri

Telefon santrali arızaları hakkında bilgi vermek gerekirse en sık rastlanan karel santral arızalarını ele alalım karel santraller şehir şebekesinde çalışma süresinde yaşanan gel git elektrik kesilmeleri arızalanma oranının %45 ini oluşturur diğer bir önemli nedense telefon hat kablolarında oluşan kısa devreler arıza riskinin %15 ini oluşturur. geri kalan arıza durumları ise hat kopmaları, rutubet, tozlanma, aşırı sıcak, uygun olmayan malzeme kullanımı gibi durumlar geri kalan %40 i kapsayan başlıca sebeplerdir.

Küçük ölçekli işletmelere hizmet verdiğimiz karel santral modelleri

  • Karel santraller modelleri ve kullanım özellikleri ile bilinirler başlıca küçükten büyüğe sıralıyacak olursak karel ms26s Karel’in üretimine devam eden en küçük analog santrali diyebiliriz. Bu ürünün kapasitesi 2 Dış hat 6 Dahili hattır.
  • Arayan numara gösteren tipi karel ms26c Dir. Bu ürünün kapasitesi 2 Dış hat 6 Dahili hattır.
  • Karel ms38s Santral 4 dış 8 iç hatlıdır arayan numarayı göstermez tüm ms serisi aksesuaarları ile uyumludur.
  • Karel ms38c Ms38 özelliklerine ek olarak sms gönderme ve arayan numara gösterme özelliğine sahiptir.
  • Karel ms48s 4 Dış hat 12 dahili hat olarak başlar ve büyüyebilir kapasite seçenekleri için iletişime geçin.
  • Karel ms48c Ms48s özelliklerine ek olarak arayan numarayı gösterir.
  • Karel ms48ip Ms48C Özelliklerine ek olarka ip pbx özellikleri barındırır. detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bölgenize En Yakın Karel santral servis ile İletişime Geçmek İçin 0212 501 77 44  Numaralı Telefonu Arayıp bir Karel servis Çağırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karel Teknik Servis başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Karel Santral Servis