Ip santral montajı ve ip santral kurulumu oldukça profesyonellik ve mühendislik bilgisi gerektirmektedir. IP telefon santrali kurulumu genellikle network ağarlıklı tesisatlar ile gerçekleştirilir.

Santral Servisi ve Kurulumu Olarak Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

 

 

ip santral kurulumu ip telefon santrali IP Santral Kurulumu

İp santraller genellikle kurumsal iş dünaysında oldukça kullanılmaktadır. Bunun sebebi telefon ile görüşürken kaliteli iletişimi yakalamak ve aynı zamanda da görüşme esnasında kabarık faturalardan kurtulmak için de tercih edilmektedir. Nasıl mı?.

İp telefon santralleri dış aramlarını genellikle ip trunk (İp dış hat) Üzerinden sağlarlar bu da kullanılan sip operatör e göre fiyat alabilme durumu en ekonomik fiyatlarla rekabet edebilme durumuna bağlıdır.

Telefon santralinize sık kullandığınız arama yönlerinizi sunarak kendinize en uygun olan görüşme dakikasını çıkarmış olursunuz ortalama 5000 dakkika heryöne görüşme oluyorsa x telefon da 200 lira  iken y telefonda 120 lira gibi rakamlarla görüşme sağlayabilirsiniz. Ip telefon santralinde ip dış hat için santralinize özel dış hat kablosuna veya dışardan gelen bir dış hat kablo bacağına bağlı olmadan çalışacağından kablo ihtiyacı duymaz. Bu durumda aynı zamanda sizleri sabit ücret derdinden kurtarır yani anlatılacak çok şey var kısaca özetlemek gerekirse ip telefon santralleri maliyet olarak analog santrallere pahalı gelebilir ama birkaç ayda kendisini telefi edecek ve birkaç ay sonra şirketiniz kâr‘a geçeçektir denilebilir. Sizde ip telefon santrali kurulumu yaptırmak isterseniz bizimle çekinmeden iletişime geçebilir ip santral montajı konusu hakkında sorular sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefon Santral Kurulumu Ve Montajı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

IP Santral Kurulumu