İkitelli Karel Santral Servisi, İkitelli bölgesinde yer alan tüm firma ve kurumların santral sistemlerinin alt yapı kurulumlarını, santral bakım ve onarımlarını, arızaların giderilmesi ve santral telefonlarının ayar yapılandırması ve benzeri tüm işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. İkitelli Karel santral servisi ücretleri 60 TL + KDV olarak ücretlendirilmektedir. İkitelli santral kurulum işlemlerinin ücretlendirmesi santral servisi bedeline dahil edilmemektedir. Servis kurulum bedelleri fiyata yansıtılmaktadır.

İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden olan İkitelli bölgesinde yer alan firmaların iletişim ve haberleşme sistemlerinin son derece iyi olması, hizmet kalitelerinin iyi olabilmesi için çok önemlidir. İkitelli Karel santral servisi olarak bu konunun ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız bu bölge içerisinde bulunan İkitelli Karel santral teknik servisi ile şirketlere hizmet sağlamaktadır. İkitelli’de yer alan tekstil firmaları, mobilya firmaları, otomotiv firmaları, beyaz eşya firmaları, endüstri firmaları ve benzeri tüm firmaların şirket içi ve şirket dışı kolay ve ucuz maliyet ile iletişim kurmalarını sağlamak için İkitelli Karel santral servisi olarak telefon hatlarının kurulum işlemlerini yapmaktayız. Telefon santral sistemine sahip olan şirketlerin Karel telefon modellerinin yapılandırma ayarları da firmamız bünyesinde yer alan teknik ekip tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Telefon santral sistemlerinin her zaman düzenli olarak bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Karel santral kurulum, onarım ve bakım işlemleri daima işini iyi bilen, profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Çünkü santral sistemlerinde meydana gelen bir arıza düzgün giderilmezse başka arızaların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu konunun hassasiyetinin farkında olan İkitelli Karel santral servisi bünyesinde yer alan İkitelli Karel santral teknik servis ekibi alanında uzman, eğitim almış ve Karel Santral tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

İkitelli Karel Santral Servisi ile tüm santrallerinizin bakımlarını yaptırmanız çok kolaydır. Telefon santrallerinin bakımları düzenli olarak yapıldığı zaman daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Santral sisteminden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için santral alt yapı kurulumları, kablolama işlemleri, telefon model değişimleri, internet arıza onarımları, telefon arızalarının düzeltilmesi, santral akü bağlantısı, santral müzik bağlantısı, numara atama gibi çalışmalar İkitelli Karel santral teknik servisi ile sağlanmaktadır.

İkitelli Karel santral servisinden hizmet almanız çok kolaydır. Telefon santral hatlarında oluşan arızalarınızın giderilmesi veya bakım, onarım çalışmalarının yapılması için istediğiniz her zaman 0212 501 77 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karel Santral Teknik Servisleri başlıklı makalemizde bağcılar karel santral servisi, bakırköy karel santral servisi ve ikitelli karel santral servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İkitelli Karel Santral Servisi Fiyatları