İkitelli Karel Santral Servis Hizmetleri

İkitelli Karel santral servisi, İkitelli bölgesinde hizmet vermekte olan tüm işletmelere telefon santralleri konusunda tüm aşamalarda hizmet vermektedir. Telefon santrallerinin kurulumları, kablolama işlemleri, bakım ve onarım çalışmaları, yedek parça temini ve benzeri her türlü hizmet için uygun fiyatlarla İkitelli Karel santral servisi çalışmalarını yürütmektedir. Telefon santralleri işletmelerin ekonomik ve hızlı bir şekilde iletişim kurma ve haberleşmesini sağlamaktadır. Hem şirket içinde hem şirket dışında müşteriler ile kolay bir iletişim kurulabilmesi konusunda işletmeler her zaman telefon santrallerinden faydalanmaktadır.

Telefon santrallerinde en önemli hususlardan birisi kablolama işlemleridir. Telefon santrallerinin kurulum safhasında oldukça fazla sayıda kablo kullanılarak, alt yapı çalışmaları yapılmaktadır. Kablolama işlemleri esnasında her şeyin doğru yapılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak bir yanlışlık ileride başka sorunların doğmasına sebebiyet verecektir. Yine aynı şekilde düzenli periyotlar halinde, Karel telefon santrallerinin kablolarında düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yapılması gerekmektedir. Altyapıda meydana gelecek bir hata, farklı sorunlara yol açmaktadır. Kablolama işlemlerinin telefon santrallerinde çok önemli bir yere sahip olduğunun farkında olan İkitelli Karel santral servisi, bölgeye yakın konumuyla işletmelere hızlı bir servis hizmeti vermektedir. Alanında uzman teknik ekibi ile çalışmalarını yürüten İkitelli Karel santral servisi, işletmelerden gelen arıza taleplerine ya da hizmet çağrılarına 1-3 saat aralığında hemen müdahale etmektedir.

İkitelli Karel santral servisi, santral kurulumları sonrasında şirket içinde kullanılacak olan telefonların kurulumları konusunda da hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Mevcut telefonlara numara ataması, çağrı bekletme, yönlendirme müziği, karşılama ses kaydı gibi gerekli olan tüm konularda şirketlere hizmet vermektedir. Ayrıca mevcutta telefon santrali kullanan şirketlerin cihaz değiştirme ya da güncelleme konusunda da her zaman işletmelere hizmet vermektedir. İkitelli Karel santral servisi, bölgede hizmet vermekte olan tüm işletmelere internet ADSL arıza sorunlarının çözümü konusunda da itina ile hizmet vermektedir. İnternet hatlarında meydana gelen servis sağlayıcı arızaları haricindeki tüm lokal arızalarda ve oluşan mahalli arızalarda İkitelli Karel santral servisi işletmelere çözümler sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden ve ağır sanayinin bel kemiği olarak anılan İkitelli bölgesinde faaliyet yürüten işletmelere hizmet vermekte olan İkitelli Karel santral servisi başarılı bir teknik ekibe sahiptir. İkitelli Karel santral teknik servis ekibi, alanında uzman, başarılı ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Karel santral firması tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış olan İkitelli Karel santral teknik servis ekibinin arızaların çözümünde ve verilen hizmetlerdeki başarı oranı %90’ın üzerindedir. Gelen arıza taleplerine ve acil çözüm çağrılarına minimum 1 saat maksimum 5 saat içerisinde yerinde müdahale eden İkitelli Karel santral servisi, hızı ve çözümleri ile her zaman takdir almaktadır.

İkitelli Karel santral servisi 2017 kampanyası ile işletmelerin santral arızalarına ekonomik çözümler sunmaktadır. 31.01.2017 tarihine kadar servis 40 TL kampanyasından faydalanabilecek olan işletmelerin, arıza çözüm taleplerinde bu kampanyadan faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır. Karel telefon santralleri ile ilgili arızaların giderilmesi ve servis hizmeti alabilmek için İkitelli Karel santral servisine 0212 501 77 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İkitelli Karel Santral Teknik Servis başlıklı makalemizde ikitelli karel santral servisi, İkitelli karel santral teknik servisi ve İkitelli karel servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İkitelli Karel Santral Servis Hizmetleri