Günümüzde her türlü suçun ve tehlikenin olduğu bu zamanda önlemi almak tehlikelerden korunmak bize düşüyor. Ve İkitelli güvenlik kamera sistemi ve servisi olarak diyoruz ki her an evimizi iş yerimizi bekleme durumumuz olmadığı için işimizi ve yaşadığımız yerin  güvenliğini gözlemlemek ve sağlamak güvenlik kamerası ile yapabileceğimiz bir uygulama oluyor. Bize güvenlik açısından yardımcı olacak CCTV kamera sistemleri bahçenize kapınızın önüne evinizdeki odalara kadar kurulumunu yaptırabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemin kurulumu yapılmadan önce mekanda bir İkitelli kamera servisi keşif yapılması önemlidir.ikitelli guvenlik kamera sistemi servisi İkitelli Güvenlik Kamera Sistemi Ve Servisi

İkitelli Kamera Servisi

Kameranın görüş açısının hesaplanması doğru yerlere yerleştirilip amacına uygun hizmet vermesi bu anlamda önemlidir. Keşiften sonra ikitelli alarm sistemi kurulumu nasıl yapılır derseniz eğer işinde uzman bir firma ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Doğru bir firma ile anlaşıldığında herhangi bir tadilata gerek olmadan kurulumu yapılabilecektir. Kurulumu bilmeyen biri için çok zor bir iştir. Bu yüzden hazır olarak satılan alarm sistemi paketlerini tercih etmemeniz uygun olacaktır. Kontrol ve gözlem altına aldığınız bölgeyi ister bilgisayardan ister telefondan takip edip izleme şansına sahipsiniz. İp kamera sistemi de bu uygulamaya örnek olarak verilebilir. Bu sistem internet ya da network bağlantısından faydalanarak, gerek kablolu gerekse kablosuz bağlantı ile kullanım sağlayabilen kamera teknolojisidir. Aynı zamanda takibi yapılan bölgenin kaydını da almaktadır.

Aynı zamanda İkitelli Karel santral servisi hizmetimizi anlattığımız sayfamıza da bakabilirsiniz.

Geriye dönük izlenim sağlanabilir. ikitelli İp kamera sistemi kurulumu ise şöyle yapılmalıdır. Cihazın kullanım kitapçığı okunmalıdır. Cihazın içeriği içindeki parçaların kullanım şekli kameranın takılması kurulumu, IP numara ataması gibi bilgilere ulaşmanızı sağlar. İlk yapmanız gereken cihazı elektrik ile bağlantısını sağlamaktır. Ardından network kablosu ile modeminize giriş yapmanız gerekecektir. Dikkat etmeniz gereken bir detay var ki oda kamera ile modeminiz aynı IP grubu ile çalışıyorsa Explorer pencerenizden kullanım kitapçığında yazan IP numarasını yazarak kameranıza bağlanabilirsiniz. İkitelli güvenlik sistemi hizmetlerinde çözüm basittir. Kamera ile network IP grubunuz farklı ise cross kablo yardımı ile kameranıza bilgisayarı bağlayıp ana menüden IP grubunu değiştirerek modeminize bağlanabilirsiniz.

İkitelli Güvenlik Kamera Sistemi Ve Servisi