Gaziosmanpaşa karel santral servisi Gaziosmanpaşa karel teknik servis ile gerek santral satış gerekte karel servis ve kurulumu hizmeti sunmakta. Kaliteli hizmet veren şirketimiz telekomünikasyon sektörüne her geçen zaman yenilikçi hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa karel santral servisi teknolojik nitelikleri ve özellikleri ile birçok kullanıcısına haberleşme kolaylığı sunuyor.

İletişim ve haberleşme hayatımızın en önemli anlaşma aşamalarımızdandır. İşletme sahipleri işyerinin haberleşme ihtiyacını Gaziosmanpaşa bölgesine satışını yapmış olduğumuz  santrallerle, programlı şekilde sürdürür. Gaziosmanpaşa karel teknik servisi hizmetinin ayrıcalıklı hizmetinden ve farklı özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan yetekli ürünlerle işletmenize kurumsal bir imaj katacaktıyor.gaziosmanpasa karel santral servisi Gaziosmanpaşa Karel Santral Servisi   Teknik Servis 0212 501 77 44

  • Küçük ölçekli işletmelerin kapasiteleri düşünülerek tasarlanan ürünler arasında, MS26S Santral ve MS38C Santraller bulunuyor. MS26S Santral özellikleri raporlama yazılım, diyafon ünitesi sayesinde, işletmede bulunan tüm telefonlardan dış kapı ile telefonun tek tuş ile görüşme, santralin birçok özelliklerini tek tuş ile sayesinde kullanma özelliğine sahip. MS26S Santral uzaktan programlanabilme özelliğine sahip ürün olup profesyonel kullanışlı ve 100 üzerinde programlanabilme özelliği sayesinde kullanıcıların albenisini kazanmış ürün, 2 dış, 6 dahili abone kullanım özelliklidir.

Gaziosmanpaşa Karel Servis 0212 501 77 44

  • Gaziosmanpaşa karel servisinden satın almış olduğunuz Karel ms38C santral: Özellikleri 4 dış hat 8 dahili kullanıcı kapasiteli tüm kullanılan hatlardan dışarıdan arayan numarayı gösterme özelliğine sahip, 100 üzeri programlanabilme özelliği, robot operatör ve sesli mesaj özellikli operatörünü meşgul etmeden, aboneye doğrudan ulaşma, Dect ile dahili çağrı sistemi sayesinde iletişim özgürlüğü, uzaktan programlanma santral özelliği ile santrali ayarlama işlemleri sağlanır. Santralin bir çok özelliği sayesinde tek tuş ile kullanabilme özelliğine sahiptir. Küçük ölçekli işletmeler ve evler için kullanılan santrallerimizdendir.

Gaziosmanpaşa karel servis hizmetlerinden sizlerde yararlanmak ve problem teşkil eden haberleşme alt yapınızdan kurtulmak istersiniz sizlerde Gaziosmanpaşa karel santral servisi hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Levent Karel Santral Servisi | Telefon | İnternet | Arıza | Servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gaziosmanpaşa Karel Santral Servisi – Teknik Servis 0212 501 77 44