Karel Servis

Karel serivisimiz ile tüm santrallerinizin bakımlarını yaptırmak çok kolay telefon santralleri bakımlarının yapıldığı zaman daha uzun ömürlü olarka kullandıkları saptanmıştır bu durum bizi karel servis tarafından sunulan karel servis bakım zamanlarını takip edip mulaka santral bakımını yaptırmanız gerektiğinin en önemli vurgusudur. Tarafızmızca yapılan açıklamalarda daima santral arızalarının %65 i servis tarafından bakımı yapılmamış santrallerden oluştuğunu ispatlamaktadır. Bu durumun önüne geçmek için bazı konulardan bahsedeceğiz.

Uzman karel servis ile hızlı eknomik santral çözümleri

Santral servis karel santral arızalarını en kısa sürede müşerimize ulaşarak karel santral arızlarını ortadan kaldırarak yaptığı profesyonel uzaman kişilerce yapılan çalışmalardır. Bu yapılan çalışmalarada santral servisi çözümlemeleri denir santral çözümlerimiz arasında karel servis hizmetleri, santral servis hizmetleri, ve telefon servis hizmetleri çözümleri üretiyoruz.

 

Karel servis hakkında bilgiler!!

                İletişimin hayatın her alanında büyük önem taşıdığı günümüzde firmalarında müşterileri ve kendi elemanları arasındaki haberleşme olmazsa olmazlar arasındadır. Geniş bir haberleşme trafiğini kaldıran profesyonel telefon santrali donanımları yoğun yük altında çalıştıklarından bazı zamanlarda ufak arıza ve aksaklıklara sebep verebilmektedirler. Bu tarz sıkıntılar meydana geldiğinde firma yöneticilerinin paniğe kapılmadan profesyonel servis hizmetlerine ulaşarak arızanın biran önce giderilmesini sağlamaları gerekmektedir. Karel servis bu anlamda uzun yıllardır yüzlerce müşterisinin ihtiyaçlarına karşılık vermiş ve bu bağlamda firmaların işlerinle sorunsuz ve kayıpsız devam edebilmelerini sağlamıştır.

Telefon santrali basit bir komponent gibi gözükse de oldukça ciddi ayarlama ve inceleme gerektirmektedir. Kurulum aşamasında dikkatli ve özenli bir şekilde hazırlanmayan santral sistemleri uzun vadede arıza çıkarmaya meyillidirler. Karel teknik servis personellerinin karşılaştığı sorunların büyük bir çoğunluğunu bu tarz sıkıntılar oluşturmaktadır. Her gün binlerce insanın veri trafiğini denetleyen ve ciddi bir yük altında kalan santrallerin sorunsuzca çalışmaya devam edebilmesi için profesyonel eller tarafından kurulumu gerekmektedir.

Bir diğer sık karşılaşılan sorun ise donanımsal parçaların ömürlerini tamamlamış olmasıdır. Bu tarz detay problemler ancak alanında uzman personel tarafından fark edilebileceğinden dolayı firma sahibinin kendi başına halledebileceği bir onarım durumu söz konusu değildir. Karel santral servisi personeli bu ve benzer durumlar ile sık karşılaşmasından dolayı arızanın tespit ve onarımı oldukça kısa sürede tamamlanarak uzun süreli bir olumsuz durum ile uğraşılması engellenmektedir.

İstanbul’un dört bir yanına hizmet veren Karel servis gün geçtikçe sizlerden aldığı destek ile büyüyerek şehrin tüm noktalarına daha hızlı hizmet sunmaya gayret etmektedir. Mobil hizmet noktaları sayesinde onarım ve bakım randevularına birkaç saat içinde ulaşan teknik servis personeli sorunu kısa sürede çözerek santralin yeniden işler vaziyete gelmesini sağlamaktadır. Santral arızalarında boşa giden her dakika, şirket için maddi ve manevi yönden kayıplar oluşturacağından bir an önce sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Firmaya ulaşamayan her müşteri veya birbirleri arasında iletişim kopukluğu yaşayan her personel zamanla daha büyük sıkıntılara mahal vereceğinden bu tarz arızalar ciddiye alınmalıdır.

İstanbul karel teknik servis bu bağlamda siz değerli müşterilerinin hiçbir kayıp yaşamadan bu arızaları atlatabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Gelişmiş donanım ve deneyimli personel desteği sayesinde onarım işlemini en kısa sürede bitirmesini herhangi bir yardım veya ek malzemeye ihtiyaç duymaması ile gerçekleştirmektedir. Arızanın kaynağının tespitinin hızla tamamlanmasının da bu kusursuz hizmetteki önemi büyüktür. Amatör teknik servislerin yalnızca sorunun kaynağını araştırdıkları sırada, karel servis çoğunlukla arızanın giderilmesi işlemini bitirmiş olacaktır. Her türlü hizmet alanında olduğu gibi santral onarımlarında da deneyim ve bilgi birikimi esas olmaktadır.

İstanbul karel servis bu bağlamda sizlerden aldığı olumlu ve olumsuz eleştiriler ile hizmet kalitesini gün be gün arttırarak büyümesini sürdürmektedir. Gerek yönetici gerekse personel alanında sürekli olarak eğitimlerine devam eden firmamız kendi içinde ve müşterileri bazında hiçbir problem yaşanmamasına özen göstererek kaliteli ve özverili hizmeti sizlere sunmaktadır. Benzer amatör servis hizmetlerinin var olan sorununuzu çözülmesi daha güç bir hale getirebileceğinin bilincinde olarak işi profesyonel ellere bırakmanız faydanıza olacaktır. Elektronik sistemler üzerinde yapılacak bakım ve onarım işlemleri hassasiyet ve deneyim gerektirdiğinden donanımınızın kullanım ömrü ve kalitesi uygulanan profesyonel işlemler ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Karel servis sizlere en iyi hizmeti en kaliteli personel ve donanımla birlikte sunmak için hazır durumda beklemektedir. Servisimize tek bir telefon ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi internet ve telefonların kullanımları son yıllarda çok büyük bir gelişim gösterdi. Bunun sonucu olarak da birçok firma gelirlerini artırmak ve işlemleri daha hızlı bir şekilde yapmak için internet ve iletişim sistemlerini kullanmaya karar verdiler. Bunun içinde şirketlere bu sistemlerin altyapıları kuruldu ve daha sonra bu sistemler kullanılmaya başlandı. Bu sistemlerin kullanılmaya başlamasıyla beraber birçok sorunda yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de bu sistemlerde meydana gelen arızlarla beraber şirketlerin işlerinin aksamasıdır. Bunun olmaması içinse Karel Santral Servisi olarak sizlere bizler yardımcı oluyoruz. Bizim sayemizde artık sizde bu sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz. Sizlere sunacağımız kaliteli hizmet sayesinde artık bu tür sorunlardan çok kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz.

Uzun bir süredir bu alanda hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için elinden geleni yapmaktadır. Bu sayede de sizler için hep en iyi hizmeti verebilmekteyiz. Sizlerde bizimle çalışarak bu hizmeti alabilir ve sistemlerinizde yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Karel Servis