https://www.karelsantralservis.com Mon, 11 Feb 2019 14:21:15 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.2.3 İkitelli Karel Santral Servis Hizmetleri https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servis-hizmetleri.html https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servis-hizmetleri.html#respond Tue, 24 Jan 2017 11:07:02 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3091 İkitelli Karel Santral Servis Hizmetleri

İkitelli Karel santral servisi, İkitelli bölgesinde hizmet vermekte olan tüm işletmelere telefon santralleri konusunda tüm aşamalarda hizmet vermektedir. Telefon santrallerinin kurulumları, kablolama işlemleri, bakım ve onarım çalışmaları, yedek parça temini ve benzeri her türlü hizmet için uygun fiyatlarla İkitelli Karel santral servisi çalışmalarını yürütmektedir. Telefon santralleri işletmelerin ekonomik ve hızlı bir şekilde iletişim kurma ve haberleşmesini sağlamaktadır. Hem şirket içinde hem şirket dışında müşteriler ile kolay bir iletişim kurulabilmesi konusunda işletmeler her zaman telefon santrallerinden faydalanmaktadır.

Telefon santrallerinde en önemli hususlardan birisi kablolama işlemleridir. Telefon santrallerinin kurulum safhasında oldukça fazla sayıda kablo kullanılarak, alt yapı çalışmaları yapılmaktadır. Kablolama işlemleri esnasında her şeyin doğru yapılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak bir yanlışlık ileride başka sorunların doğmasına sebebiyet verecektir. Yine aynı şekilde düzenli periyotlar halinde, Karel telefon santrallerinin kablolarında düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yapılması gerekmektedir. Altyapıda meydana gelecek bir hata, farklı sorunlara yol açmaktadır. Kablolama işlemlerinin telefon santrallerinde çok önemli bir yere sahip olduğunun farkında olan İkitelli Karel santral servisi, bölgeye yakın konumuyla işletmelere hızlı bir servis hizmeti vermektedir. Alanında uzman teknik ekibi ile çalışmalarını yürüten İkitelli Karel santral servisi, işletmelerden gelen arıza taleplerine ya da hizmet çağrılarına 1-3 saat aralığında hemen müdahale etmektedir.

İkitelli Karel santral servisi, santral kurulumları sonrasında şirket içinde kullanılacak olan telefonların kurulumları konusunda da hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Mevcut telefonlara numara ataması, çağrı bekletme, yönlendirme müziği, karşılama ses kaydı gibi gerekli olan tüm konularda şirketlere hizmet vermektedir. Ayrıca mevcutta telefon santrali kullanan şirketlerin cihaz değiştirme ya da güncelleme konusunda da her zaman işletmelere hizmet vermektedir. İkitelli Karel santral servisi, bölgede hizmet vermekte olan tüm işletmelere internet ADSL arıza sorunlarının çözümü konusunda da itina ile hizmet vermektedir. İnternet hatlarında meydana gelen servis sağlayıcı arızaları haricindeki tüm lokal arızalarda ve oluşan mahalli arızalarda İkitelli Karel santral servisi işletmelere çözümler sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden ve ağır sanayinin bel kemiği olarak anılan İkitelli bölgesinde faaliyet yürüten işletmelere hizmet vermekte olan İkitelli Karel santral servisi başarılı bir teknik ekibe sahiptir. İkitelli Karel santral teknik servis ekibi, alanında uzman, başarılı ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Karel santral firması tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış olan İkitelli Karel santral teknik servis ekibinin arızaların çözümünde ve verilen hizmetlerdeki başarı oranı %90’ın üzerindedir. Gelen arıza taleplerine ve acil çözüm çağrılarına minimum 1 saat maksimum 5 saat içerisinde yerinde müdahale eden İkitelli Karel santral servisi, hızı ve çözümleri ile her zaman takdir almaktadır.

İkitelli Karel santral servisi 2017 kampanyası ile işletmelerin santral arızalarına ekonomik çözümler sunmaktadır. 31.01.2017 tarihine kadar servis 40 TL kampanyasından faydalanabilecek olan işletmelerin, arıza çözüm taleplerinde bu kampanyadan faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır. Karel telefon santralleri ile ilgili arızaların giderilmesi ve servis hizmeti alabilmek için İkitelli Karel santral servisine 0212 501 77 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servis-hizmetleri.html/feed 0
İkitelli Karel Santral Teknik Servis https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-teknik-servis.html https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-teknik-servis.html#respond Wed, 18 Jan 2017 11:37:12 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3087 İkitelli Karel santral servisi, İkitelli bölgesinde telefon santrali kullanan firmalara telefon santrallerinin bakım, onarım ve kurulum çalışmaları başta olmak üzere her konuda teknik destek sağlamaktadır. İkitelli Karel santral teknik servis, tüm telefon santrallerinin bakım ve onarım çalışmalarını yaparak, mevcut arızları gidermekte ve santrallerin daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamaktadır. İkitelli Karel santral teknik servis ile onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilen santrallerdeki başarı oranı %90’ın üzerindedir. İkitelli Karel santral teknik servisi hizmetleri ile birlikte şirket ve firmalara kullanmakta oldukları telefon santralleri için yedek parça temini de gerçekleştirmektedir. İkitelli Karel santral servisi, telefon santralleri için orijinal yedek parçaları ekonomik fiyatlar ve hızlı teslimat ile kullanıcılara ulaştırmaktadır.

İkitelli Karel santral servisi, İkitelli bölgesinde hizmet vermekte olan küçük, orta ve büyük tüm işletmelere ve firmalara Karel telefon santralleri konusunda teknik destek sağlamaktadır. İşletmelerin daha hızlı ve daha ekonomik yollarla iletişim ve haberleşme sağlayabilmeleri için Karel telefon santrallerinin kurulum, kablolama, bakım ve onarım çalışmaları konusunda İkitelli Karel santral teknik servisinden destek alabilirsiniz. İkitelli Karel santral teknik servisi alanında eğitimli, tecrübeli ve Karel firmasının vermiş olduğu eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış olan uzman bir teknik ekiptir. Firma ve şirketlerden gelen arıza taleplerine 1 ile 3 saat arasında müdahale eden İkitelli Karel santral teknik servisi yapmış olduğu çalışmaları %90’ın üzerinde başarı ile sonuçlandırmaktadır. Telefon santralleri için hizmet sunmakta olan İkitelli Karel santral teknik servisinden ayrıca telefon santral ürünlerinin kullanımları, bağlantıları, ayarlamaları konusunda da bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. İkitelli Karel santral teknik servisi gelen arıza talebinin çözümü sırasında daha profesyonel bir yaklaşım sergileyerek ileride oluşabilecek olan arızaları tespit ederek onlarında çözümünü sağlamaktadır.

İkitelli Karel santral servisi, İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden biri olan İkitelli’de yürütmüş olduğu hizmet çalışmaları ile firmaların telefon santralleri kullanımı konusunda herhangi bir sorun yaşamasını engellemektedir. İkitelli Karel santral teknik servisinin vermiş olduğu hizmetler kapsamında birçok çalışma mevcuttur. Telefon santral kurulumlarını hızlı bir şekilde gerçekleştiren teknik ekip aynı zamanda tüm kablolama ve alt yapı çalışmalarını yürütmektedir. Mevcutta kullanılan telefon santralinin kablo değişim çalışmalarını gerçekleştiren İkitelli Karel santral teknik servisi aynı zamanda kablo sistemlerinde bakım, onarım ve arıza çözüm işlemlerini de yapmaktadır. Kullanılacak santral telefonlarının kurulumları, numara ataması, bekletme müziği, telefon aktarma müziği gibi konularda da İkitelli Karel santral servisinden hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm bu hizmetler ile birlikte İkitelli Karel santral teknik servisinden telefon santral güç adaptör tamiri, internet-ADSL arıza onarım çalışmaları, network kurulumları gibi konularda da yardım talep edebilirsiniz. İkitelli bölgesinde onaylı firma olarak hizmet vermekte olan İkitelli Karel santral servisi aynı zamanda telefon santralleri için yedek parça temininde de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Her türlü yedek parça ihtiyacını temin eden ve değişimini sağlayan İkitelli Karel santral servisi her türlü problemin çözümü konusunda, her zaman yanınızdadır.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-teknik-servis.html/feed 0
Zeytinburnu Karel Santral Teknik Servisi https://www.karelsantralservis.com/zeytinburnu-karel-santral-teknik-servisi.html https://www.karelsantralservis.com/zeytinburnu-karel-santral-teknik-servisi.html#respond Mon, 16 Jan 2017 15:24:54 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3083
Zeytinburnu Karel Santral Teknik Servisi Zeytinburnu Karel santral servisi, Karel santrallerindeki bakım ve onarım çalışmaları, Karel telefon hatlarının kurulumu, kablolama işlemleri, donanımsal telefon ürünlerinde ve dış etmenlerden kaynaklı kullanıcı tarafında yaşanan iletişim kökenli arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Zeytinburnu bölgesinde faaliyet gösteren firma ve şirketlerin santral sistemlerinde yaşanan arızaların kısa sürede giderilmesi için bölgede hizmet vermekte olan Zeytinburnu Karel santral teknik servisinin onarımlardaki başarı oranı %90’ın üzerindedir. Zeytinburnu Karel santral teknik servisi, santral arızalarının tamamını onarmak ve bakımlarını sağlamak için Zeytinburnu bölgesinde Karel santral servisi hizmetini yetkili olarak sunmaktadır. Zeytinburnu Karel santral teknik servis personeli, eğitimini almış, alanında tecrübeli ve başarılı, Karel santral tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış olan başarılı bir ekipten oluşmaktadır. Telefon kablolarında meydana gelen arıza ve sorunların telefon santralinin geneline zarar verebileceğinin bilincinde olan Zeytinburnu Karel santral servisi, arıza taleplerine çok kısa sürede yanıt vermektedir. Oldukça kısa sürede santral arızalarının onarım işlemlerini gerçekleştiren Zeytinburnu Karel santral teknik servisi kullanıcıların mağdur olmaması için yüksek performans sergilemektedir. Karel telefon hattı kablolarının döşenmesi, internet hattı kablolarının çekilmesi ya da kablo hatlarında meydana sorunların giderilmesi için Zeytinburnu Karel santral servisinden istediğiniz her an yardım talep edebilirsiniz. Telefon santral sistemlerinde, kablolama işlemleri çok büyük bir öneme sahiptir. Oldukça fazla sayıda kablo ile kurulan santral alt yapı sistemlerinin kurulum evresi, santral hatlarında en önemli aşamadır. Kabloların kurulumu sırasında yapılacak bir yanlışlık beraberinde birçok farklı sorunu da doğurabilmektedir. Bundan dolayı böyle sorunlar ile karşılaşmamak adına Karel santral kablolama işlemlerinde Zeytinburnu Karel santral teknik servisinden yardım alabilirsiniz. Zeytinburnu Karel santral teknik servisi sadece teknik ve alt yapı sorunlarının giderilmesi konusunda hizmet vermemektedir. Bu çalışmaların yanında Karel telefon model kurulumları, telefonlara numara atanması, çağrı bekeltme müziğinin ayarlanması, santral telefon değişimleri gibi konularda da hizmet vermektedir. Zeytinburnu Karel Santral Teknik Servis Ücretleri İstanbul’un en önemli iş çevrelerinden olan Zeytinburnu bölgesi, Karel santral servisinin yoğun olarak kullanıldığı bir yerdir. Şirket içi ve şirket dışı iletişimin hem hızlı ve kolay hem de daha ucuz maliyete gerçekleştirildiği Karel santral servisi firmaların haberleşmesi konusunda büyük bir kolaylıktır. Santral sistemlerdeki alt yapı kurulumları, Karel santrallerinin bakım ve onarımları, arızaların giderilmesi gibi her konuda teknik destek sağlayan Zeytinburnu Karel santral teknik servisi hızlı çözümleri ile müşteri memnuniyeti yakalamaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmetinin yanında servis ücretleri ile de başarılı olan Zeytinburnu Karel santral teknik servisi ücretleri 60 TL + KDV olarak fiyatlandırılmaktadır. Zeytinburnu Karel santral kurulum çalışmalarının fiyatlandırması santral servis bedeline dahil edilmemektedir. Karel santral servis kurulum bedelleri Zeytinburnu Karel santral teknik servisi tarafından fiyata yansıtılmaktadır. Sorunlarınızı istediğiniz her an iletebileceğiniz Zeytinburnu Karel santral teknik servisine 0212 501 77 44 numaralı telefondan ulaşmanız çok kolaydır.
]]>
https://www.karelsantralservis.com/zeytinburnu-karel-santral-teknik-servisi.html/feed 0
İstoç Karel Santral Servisi Hizmetleri https://www.karelsantralservis.com/istoc-karel-santral-servisi-hizmetleri.html https://www.karelsantralservis.com/istoc-karel-santral-servisi-hizmetleri.html#respond Wed, 11 Jan 2017 09:17:23 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3077 İstoç Karel santral servisi hizmetleri doğrultusunda santral yedek parça temini, santral taşıma, network ve telefon hattı kurulumu, santral kablolama çalışmaları, özel internet arıza servisi ve benzeri birçok alanda hizmet veren İstoç Karel santral servisi ile sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturun.

İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden biri olan İstoç bölgesinde bulunan firmaların daha kaliteli bir iletişim ağı ve haberleşme sistemine sahip olabilmesi için İstoç Karel santral servisi olarak bu bölgede hizmet vermekteyiz. Karel santral sistemleri firmaların şirket içi ve şirket dışı iletişimlerini daha ucuz ve kaliteli bir şekilde kurmaları için en önemli çözümlerden biridir. Karel santral sistemlerinin alt yapı kurulumlarındaki kablolama çalışmaları oldukça önemli ve özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Çünkü santral sistemlerinde oldukça fazla kablolama işlemi yapılmaktadır. Bundan dolayı Karel santral sistemlerinin kurulumunda ve bakım onarım çalışmalarında İstoç Karel santral servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Telefon santral sistemlerinde meydana gelen bir arıza ya da sorun kısa sürede çözülerek, giderilmesi gerekmektedir. Çünkü santral sistemlerinde meydana gelen bir sorun başka arızalarında oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu durumun ne kadar hassas bir konu olduğunun farkında olan İstoç Karel santral servisi, İstoç bölgesindeki firmalara, bölgede yer alan santral sistemlerine İstoç Karel santral servisi hizmetleri vermektedir. Alanında uzman olan, eğitimini tamamlamış ve hızlı hareket eden İstoç Karel santral teknik servisi ile sağlam bir kadroya sahip olan firmamız, sizden gelen arıza taleplerine aynı gün içerisinde bir saat ile üç saat aralığında geri dönüş yaparak, sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

İstoç Karel santral servisi hizmetleri kapsamında; Karel santral satışları, santrallerin kurulumları, santral arıza tespitleri ve onarımları, Karel santral teknik servis hizmeti, telefon santral programlama, telefon santral robot operatör programlama gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca telefon santral kablolama işlemleri, Karel santral robot seslendirme, telefon santralleri güç adaptörü tamiri, internet arıza onarım çalışmaları, network kurulumu, Karel santral yedek parça değişimi, çağrı kayıt sistemi oluşturulması ve benzeri onlarca çalışma İstoç Karel santral servisi hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerimize hizmet olarak verilmektedir.

 

]]>
https://www.karelsantralservis.com/istoc-karel-santral-servisi-hizmetleri.html/feed 0
İkitelli Karel Santral Servisi Fiyatları https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servisi-fiyatlari.html https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servisi-fiyatlari.html#respond Wed, 04 Jan 2017 10:38:20 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3065 İkitelli Karel Santral Servisi, İkitelli bölgesinde yer alan tüm firma ve kurumların santral sistemlerinin alt yapı kurulumlarını, santral bakım ve onarımlarını, arızaların giderilmesi ve santral telefonlarının ayar yapılandırması ve benzeri tüm işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. İkitelli Karel santral servisi ücretleri 60 TL + KDV olarak ücretlendirilmektedir. İkitelli santral kurulum işlemlerinin ücretlendirmesi santral servisi bedeline dahil edilmemektedir. Servis kurulum bedelleri fiyata yansıtılmaktadır.

İstanbul’un en önemli iş bölgelerinden olan İkitelli bölgesinde yer alan firmaların iletişim ve haberleşme sistemlerinin son derece iyi olması, hizmet kalitelerinin iyi olabilmesi için çok önemlidir. İkitelli Karel santral servisi olarak bu konunun ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız bu bölge içerisinde bulunan İkitelli Karel santral teknik servisi ile şirketlere hizmet sağlamaktadır. İkitelli’de yer alan tekstil firmaları, mobilya firmaları, otomotiv firmaları, beyaz eşya firmaları, endüstri firmaları ve benzeri tüm firmaların şirket içi ve şirket dışı kolay ve ucuz maliyet ile iletişim kurmalarını sağlamak için İkitelli Karel santral servisi olarak telefon hatlarının kurulum işlemlerini yapmaktayız. Telefon santral sistemine sahip olan şirketlerin Karel telefon modellerinin yapılandırma ayarları da firmamız bünyesinde yer alan teknik ekip tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Telefon santral sistemlerinin her zaman düzenli olarak bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Karel santral kurulum, onarım ve bakım işlemleri daima işini iyi bilen, profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Çünkü santral sistemlerinde meydana gelen bir arıza düzgün giderilmezse başka arızaların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu konunun hassasiyetinin farkında olan İkitelli Karel santral servisi bünyesinde yer alan İkitelli Karel santral teknik servis ekibi alanında uzman, eğitim almış ve Karel Santral tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

İkitelli Karel Santral Servisi ile tüm santrallerinizin bakımlarını yaptırmanız çok kolaydır. Telefon santrallerinin bakımları düzenli olarak yapıldığı zaman daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Santral sisteminden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için santral alt yapı kurulumları, kablolama işlemleri, telefon model değişimleri, internet arıza onarımları, telefon arızalarının düzeltilmesi, santral akü bağlantısı, santral müzik bağlantısı, numara atama gibi çalışmalar İkitelli Karel santral teknik servisi ile sağlanmaktadır.

İkitelli Karel santral servisinden hizmet almanız çok kolaydır. Telefon santral hatlarında oluşan arızalarınızın giderilmesi veya bakım, onarım çalışmalarının yapılması için istediğiniz her zaman 0212 501 77 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/ikitelli-karel-santral-servisi-fiyatlari.html/feed 0
Karel Santral Teknik Servisleri https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servisleri.html https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servisleri.html#respond Mon, 26 Dec 2016 16:00:22 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3033 Karel Santral Teknik Servis

Karel santral teknik servis; küçük, orta ve büyük tüm işletmelerin telefon santrallerinde ortaya çıkan arızaların giderilmesi, santral bakım hizmetlerinin yapılması ve Karel santral hatlarının kurulumlarının gerçekleştirilmesi için hizmet vermektedir. Hiçbir sorun ve problemi ayırt etmeden her türlü arızanın çözümü için hizmet vermekte olan Karel santral teknik servis ekibi alanında uzman ve eğitim almış olan kişilerden oluşmaktadır. Karel santral teknik servisi başta İkitelli Karel santral servisi, İstoç Karel santral servisi, Bakırköy Karel santral servis, Zeytinburnu Karel santral servis, Bağcılar Karel santral servisi olmak üzere İstanbul’un birçok noktasında hizmet vermektedir.

Günümüzde işletmeler için büyük önem arz eden iletişim ve haberleşme konusu her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Firmaların, şirket içi veya şirket dışı kolay ve ucuz maliyetle iletişim kurabilmeleri de ayrı bir önem taşımaktadır. İşte tamda bu noktada telefon santral servisleri işletmelerin, iletişim ve haberleşme konusundaki tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.  Şirket çalışanlarının kendi aralarında kolay iletişim kurabilmelerini sağlayan Karal santral sistemleri aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça ekonomiktir. Böylelikle şirketlerin temel ihtiyacı olan iletişim ve haberleşme faaliyetleri kaliteli ve uygun bir şekilde yapılabilmektedir.

Telefon santral sistemleri kolay ve kaliteli bir iletişim kurulabilmesi için büyük bir önem taşımaktadır. Ancak bazen teknik aksaklıklar, işini tam bilmeyen kişilerin kurulum hataları ya da kablolama hataları yüzünden firmalar santral sistemlerinde sorun yaşayabilmektedir. Santral sistemlerinde meydana gelen bir arıza ise başka problemlerin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden telefon santral sistemlerinin kurulum, arıza, bakım ve onarım çalışmalarında profesyonel kişilerden destek alınması sorunların çözülmesi ve başka sorunlarla karşılaşılmaması için önemlidir.

Karel Santral Teknik Servis Hizmetleri

Şirketlerin telefon hatlarının düzenli ve sorunsuz çalışması hem şirket içi iletişimin iyi kurulması hem de firmaların müşterileri ile sağlıklı bir iletişim kurabilmesi için çok önemlidir. Karel santral teknik servis bu konuda firmalara ve şirketlere her türlü arızanın çözülmesi ve desteğin sağlanması için yardımcı olmaktadır. Birçok farklı hizmet vermekte olan Karel santral teknik servisi, şirketlerin arayan müşterilerini daha kurumsal karşılayabilmeleri adına telefon hatlarına entegre edilen robot karşılama hizmetini özenle yerine getirmektedir. Örneğin; İkitelli Karel santral servisi bölgesinde hizmet vermekte olan bir firmanın telefonda iyi bir karşılama ile müşterilerin daha memnun olmasını sağlaması, hizmet kalitesinin devamlılığının olması bakımından çok önemlidir. Yoğun bir iş alanı olan İkitelli bölgesindeki firmaların bu hizmetten faydalanarak daha kurumsal ve profesyonel gözükmeleri önemlidir.

Karel santral teknik servis, telefon santral sistemlerindeki görüşme – kayıt sisteminin kurulması ve ayarlanması konusunda da hızlı bir hizmet vermektedir. Görüşme – kayıt sistemi ile firmanın müşterileri ile ya da firma içinde çalışanların kendi aralarında gerçekleştirdikleri görüşmelerde herhangi bir sorun, tartışma ya da yanlış anlaşılma gibi can sıkıcı durumların yaşanması durumunda, eski konuşmaların kayıtlarına geri dönülmesi ve problemlerin çözülmesi konusunda etkili bir sistemdir. Şirketler için önemli olan noktalardan biride telekonferans görüşmeleridir. Bu açıdan çalışanların tüm gelişmelerden haberdar olması veya motivasyon görüşmelerinin yapılabilmesi için Karel santral teknik servis ekibi tarafından, konferans sistemi kurulum hizmeti de verilmektedir. Karel santral teknik servisi tarafından yüksek görüntü kalitesi ve ses çözünürlüğü ile konferans sistemi kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Telefon santralleri ile iletişim sağlayan özellikle büyük şirketler için bir başka önemli ayrıntı da IP çağrı merkezine sahip olunmasıdır. Müşteriler herhangi bir sorun yaşadıklarında hizmet satın aldıkları firmalara sürekli ulaşabilecekleri bir çağrı merkezinin olmasını isterler. Bunun ne kadar önemli ve gerekli bir istek olduğunun bilincinde olan Karel santral teknik servisi, IP çağrı merkezi kurulumları konusunda da firmalara kusursuz bir hizmet vermektedir. Bugün İstoç Karel santral servis bölgesi ve Bakırköy Karel santral servisi bölgesinde yüzlerce işletme bulunmaktadır. Kendi sektöründe en iyi hizmeti müşterilerine vermeyi amaç edinen bu firmalar, müşterileri ile daha sağlıklı iletişim kurabilmeyi her zaman amaç edinmektedir. İşte bu noktada bu büyük fimalar IP çağrı merkezi hizmetinden faydalanarak, hedefledikleri sağlıklı iletişimi müşteri memnuniyeti ile birleştirmektedir.

Karel santral teknik servisi, firma sahipleri ile çalışanları arasındaki güvenli iletişimi kusursuzlaştırmak için araç takip sistemlerinin kurulum hizmetini de vermektedir. Araç takip sistemleri ile hem çalışanlar kendi sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirdiklerini göstermiş olacak hem de işverenler olası aksiliklerin sebeplerini kolayca anlayabilecektir. Özellikle Bağcılar Karel santral servisi ve Zeytinburnu Karel santral servisi bölgelerinde yer alan firmaların hizmet alanlarında yoğun trafik durumu yaşanmaktadır. Elde olmayan bu gibi durumlardan kaynaklanan sorunların araç takip sistemleri ile sorun olmaktan çıkması kaçınılmaz bir durumdur. Karşılıklı güvenin pekişmesini sağlayan araç takip sistemleri, iş verimliliğini de arttırmaktadır.

Karel santral teknik servis hizmetleri ile sizde telefon santral servisi konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı ve eksikliklerinizi giderebilirsiniz. Uzun süreli garantili hizmetler sunan ve şirketlerin büyümesine yardımcı olmaya çalışan Karel santral teknik servisi ile ihtiyaca ve sektöre göre çözümler bulabilir, entegrasyon ürünler ile çalışabilir, telefon santral hizmetlerini kullanarak müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servisleri.html/feed 0
Karel Santral Teknik Servis Hizmeti https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servis-hizmeti.html https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servis-hizmeti.html#respond Wed, 21 Dec 2016 15:12:38 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3022 Karel santral teknik servis; küçük, orta ve büyük tüm işletmelerin telefon santrallerinde ortaya çıkan arızaların giderilmesi, santral bakım hizmetlerinin yapılması ve Karel santral hatlarının kurulumlarının gerçekleştirilmesi için hizmet vermektedir. Hiçbir sorun ve problemi ayırt etmeden her türlü arızanın çözümü için hizmet vermekte olan Karel santral teknik servis ekibi alanında uzman ve eğitim almış olan kişilerden oluşmaktadır. Karel santral teknik servisi başta İkitelli Karel santral servisi, İstoç Karel santral servisi, Bakırköy Karel santral servisi, Zeytinburnu Karel santral servisi, Bağcılar Karel santral servisi olmak üzere İstanbul’un birçok noktasında hizmet vermektedir.

Günümüzde işletmeler için büyük önem arz eden iletişim ve haberleşme konusu her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Firmaların, şirket içi veya şirket dışı kolay ve ucuz maliyetle iletişim kurabilmeleri de ayrı bir önem taşımaktadır. İşte tamda bu noktada telefon santral servisleri işletmelerin, iletişim ve haberleşme konusundaki tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.  Şirket çalışanlarının kendi aralarında kolay iletişim kurabilmelerini sağlayan Karal santral sistemleri aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça ekonomiktir. Böylelikle şirketlerin temel ihtiyacı olan iletişim ve haberleşme faaliyetleri kaliteli ve uygun bir şekilde yapılabilmektedir.

Telefon santral sistemleri kolay ve kaliteli bir iletişim kurulabilmesi için büyük bir önem taşımaktadır. Ancak bazen teknik aksaklıklar, işini tam bilmeyen kişilerin kurulum hataları ya da kablolama hataları yüzünden firmalar santral sistemlerinde sorun yaşayabilmektedir. Santral sistemlerinde meydana gelen bir arıza ise başka problemlerin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden telefon santral sistemlerinin kurulum, arıza, bakım ve onarım çalışmalarında profesyonel kişilerden destek alınması sorunların çözülmesi ve başka sorunlarla karşılaşılmaması için önemlidir.

Karel Santral Teknik Servis Hizmetleri

Şirketlerin telefon hatlarının düzenli ve sorunsuz çalışması hem şirket içi iletişimin iyi kurulması hem de firmaların müşterileri ile sağlıklı bir iletişim kurabilmesi için çok önemlidir. Karel santral teknik servis bu konuda firmalara ve şirketlere her türlü arızanın çözülmesi ve desteğin sağlanması için yardımcı olmaktadır. Birçok farklı hizmet vermekte olan Karel santral teknik servisi, şirketlerin arayan müşterilerini daha kurumsal karşılayabilmeleri adına telefon hatlarına entegre edilen robot karşılama hizmetini özenle yerine getirmektedir. Örneğin; İkitelli Karel santral servisi bölgesinde hizmet vermekte olan bir firmanın telefonda iyi bir karşılama ile müşterilerin daha memnun olmasını sağlaması, hizmet kalitesinin devamlılığının olması bakımından çok önemlidir. Yoğun bir iş alanı olan İkitelli bölgesindeki firmaların bu hizmetten faydalanarak daha kurumsal ve profesyonel gözükmeleri önemlidir.

Karel santral teknik servis, telefon santral sistemlerindeki görüşme – kayıt sisteminin kurulması ve ayarlanması konusunda da hızlı bir hizmet vermektedir. Görüşme – kayıt sistemi ile firmanın müşterileri ile ya da firma içinde çalışanların kendi aralarında gerçekleştirdikleri görüşmelerde herhangi bir sorun, tartışma ya da yanlış anlaşılma gibi can sıkıcı durumların yaşanması durumunda, eski konuşmaların kayıtlarına geri dönülmesi ve problemlerin çözülmesi konusunda etkili bir sistemdir. Şirketler için önemli olan noktalardan biride telekonferans görüşmeleridir. Bu açıdan çalışanların tüm gelişmelerden haberdar olması veya motivasyon görüşmelerinin yapılabilmesi için Karel santral teknik servis ekibi tarafından, konferans sistemi kurulum hizmeti de verilmektedir. Karel santral teknik servisi tarafından yüksek görüntü kalitesi ve ses çözünürlüğü ile konferans sistemi kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Telefon santralleri ile iletişim sağlayan özellikle büyük şirketler için bir başka önemli ayrıntı da IP çağrı merkezine sahip olunmasıdır. Müşteriler herhangi bir sorun yaşadıklarında hizmet satın aldıkları firmalara sürekli ulaşabilecekleri bir çağrı merkezinin olmasını isterler. Bunun ne kadar önemli ve gerekli bir istek olduğunun bilincinde olan Karel santral teknik servisi, IP çağrı merkezi kurulumları konusunda da firmalara kusursuz bir hizmet vermektedir. Bugün İstoç Karel santral servis bölgesi ve Bakırköy Karel santral servisi bölgesinde yüzlerce işletme bulunmaktadır. Kendi sektöründe en iyi hizmeti müşterilerine vermeyi amaç edinen bu firmalar, müşterileri ile daha sağlıklı iletişim kurabilmeyi her zaman amaç edinmektedir. İşte bu noktada bu büyük fimalar IP çağrı merkezi hizmetinden faydalanarak, hedefledikleri sağlıklı iletişimi müşteri memnuniyeti ile birleştirmektedir.

Karel santral teknik servisi, firma sahipleri ile çalışanları arasındaki güvenli iletişimi kusursuzlaştırmak için araç takip sistemlerinin kurulum hizmetini de vermektedir. Araç takip sistemleri ile hem çalışanlar kendi sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirdiklerini göstermiş olacak hem de işverenler olası aksiliklerin sebeplerini kolayca anlayabilecektir. Özellikle Bağcılar Karel santral servis ve Zeytinburnu Karel santral servis bölgelerinde yer alan firmaların hizmet alanlarında yoğun trafik durumu yaşanmaktadır. Elde olmayan bu gibi durumlardan kaynaklanan sorunların araç takip sistemleri ile sorun olmaktan çıkması kaçınılmaz bir durumdur. Karşılıklı güvenin pekişmesini sağlayan araç takip sistemleri, iş verimliliğini de arttırmaktadır.

Karel santral teknik servis hizmetleri ile sizde telefon santral servisi konusundaki tüm ihtiyaçlarınızıv e eksikliklerinizi giderebilirsiniz. Uzun süreli garantili hizmetler sunan ve şirketlerin büyümesine yardımcı olmaya çalışan Karel santral teknik servisi ile ihtiyaca ve sektöre göre çözümler bulabilir, entegrasyon ürünler ile çalışabilir, telefon santral hizmetlerini kullanarak müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-teknik-servis-hizmeti.html/feed 0
Karel Santral Servisi https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-servisi-2.html https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-servisi-2.html#respond Tue, 13 Dec 2016 15:44:41 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=3016 Karel Santral Servisi

Karel santral servisi; karel telefon hatlarında, kablolarında, santrallerinde, telefon ürünlerinde meydana gelen her türlü arızanın ve sorunun çözümü için kullanıcılara, özel eğitim almış olan personeli ile hizmet sunmaktadır. Karel santral teknik servis ve personelleri, santral hatlarında ve Karel santral sistemlerindeki her türlü arıza, bakım ve onarım hizmetlerinin çözümünde yetkinliğe sahiptir.

Telefon santralleri, şirketlerde iletişim kurmak için kullanılan ve haberleşme sisteminin temelini oluşturan bir yapıdır. Hem şirket içi hem şirket dışı haberleşmeyi sağlayan Karel telefon santralleri ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurulabilmektedir. Karel santral servisi, ofis ya da şirketinizde kullanabilmeniz için Karel santrallerinin kurulum işlemlerini ve alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Eğer mevcutta kullanmakta olduğunuz bir Karel santral sisteminiz varsa ve bu sistemde herhangi bir arıza durumu oluşursa bu sorunlar Karel santral servisi tarafından tamir edilmekte ve aynı zamanda tamir durumu sizlere rapor edilmektedir.

Karel santrel servisi, Karel santral modeli ayırt etmeden tüm Karel santrallerinin kurulum işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Karel Ms38c, Karel Ms48c, Karel Ms48s gibi telefon santralleri kurulumu gerçekleştirilen bazı Karel santral modelleridir. Karel santral teknik servisi, kurulum işlemlerinde; Karel santral konsol kurulumu, karşılama anonsu, bekletme müzikleri, evm dolumları, robot operatör kurulumu, telefon rehber programlarının kurulumu, telefon ses kayıt sistemlerinin kurulumu gibi sistem gereklilikleri dahilindeki tüm hizmetleri başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Aynı zamanda Karel santral servisi, kurulum ve teknik aksaklıkların giderilmesinin yanında, santral yazılım işlemlerinin yapılması konusunda da profesyonel bir ekibe sahiptir.

İletişim sektörünün lider firmaları arasında yer alan Karel santral servis, oldukça geniş bir servis ağına sahiptir. İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermekte olan Karel santral servisi, bu bölgelerde bulunan küçük, orta ve büyük tüm işletmelerin sorunlarının çözümünde, hızlı ve başarılı bir teknik ekibe sahiptir. İkitelli, Bakırköy, Bağcılar, İstoç, Zeytinburnu gibi iş sahalarının yoğun olduğu bölgeler başta olmak üzere, İstanbul’un diğer tüm alanlarında Karel santral servis hizmeti verilmektedir. Örneğin, İkitelli bölgesinde yer alan işletmeler ve ofisler, telefon santrallerinde meydana gelen tüm arızaların çözümü için ya da telefon santral kurulumları için İkitelli Karel Santral Servisi ve teknik ekibinden istedikleri her an yardım alabilmektedirler. İşletmelerin her türlü servis talebini hızlılıkla karşılayan İkitelli Karel santral servisi, telefon ve internet arızlarında meydana gelen sorunların çözümü için alanında uzman, gerekli yeterliliğe ve eğitime sahip teknik ekipleri ile müşterilerine ekonomik olarak hizmet sunmaktadır. Özellikle İkitelli organize sanayi bölgesindeki tek yetkili A sınıf hizmet servisi olan İkitelli Karel Santral Servisi, tüm kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak donanıma ve teknik ekibe sahiptir.

Telekomünikasyon sektörü her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir sektör olduğundan dolayı, birçok işletmede kullanılan telefon santralleri şirketlerin iletişim ve haberleşme temelini oluşturmaktadır. İşletmelerin kullandıkları santraller genel olarak estetik dizayna sahip olan telefon santralleridir. Elbette her işletme şık görünümde ve modern bir telefon santraline sahip değildir. Ancak telefon santrallerinde yapılan geliştirme çalışmaları ile birlikte zamanla işletmeler kendi sistemlerini yenilemektedir. Bu konuda da şirketlerin çözüm ortağı olan Karel santral servisi, alt yapısını ya da santral modellerini yenilemek isteyen firmalara en iyi hizmeti sağlamaktadır. Örneğin, Bağcılar bölgesinde yer alan bir işletme, telefon santral sistemindeki mevcut bir sorunun giderilmesi ya da bir yenileme çalışmasının yapılabilmesi için Bağcılar Karel Santral Servisi ve teknik ekibinden hızlıca yardım alabilmektedir. Bu bölgede faaliyet yürüten küçük, orta ve büyük işletmelerin telefon santral sistemi ile iletişim kurup, haberleşebilmesine yardımcı olan Bağcılar Karel Santral Servisi, alt yapı çalışmaları, santral kurulumları, telefon model değişimleri ve benzeri tüm ihtiyaçları hassasiyet ile karşılamaktadır. Teknik destek ve hizmetlerle beraber, donanımsal anlamda arıza ve sorun olan sistemler için gerekli yedek parça ve aksesuarların temin edilmesini de sağlayan Bağcılar Karel Santral Servisi, kullanıcıların sorunlarının çözülmesi için hizmetlerini sürdürmektedir.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/karel-santral-servisi-2.html/feed 0
Telekom mahali arıza çözüm merkezi https://www.karelsantralservis.com/telekom-mahali-ariza-cozum-merkezi.html https://www.karelsantralservis.com/telekom-mahali-ariza-cozum-merkezi.html#respond Thu, 10 Dec 2015 13:54:55 +0000 https://www.karelsantralservis.com/?p=2211 Telekom hatları arı iza çözümleme hizmet merkezimiz telefon hatları mahali sorun kökenli arızaları ortadan kaldırmaktadır.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/telekom-mahali-ariza-cozum-merkezi.html/feed 0
Gaziosmanpaşa Karel Santral Servisi – Teknik Servis 0212 501 77 44 https://www.karelsantralservis.com/gaziosmanpasa-karel-santral-servisi.html https://www.karelsantralservis.com/gaziosmanpasa-karel-santral-servisi.html#respond Tue, 27 Jan 2015 16:49:55 +0000 http://www.karelsantralservis.com/?p=1355 Gaziosmanpaşa karel santral servisi Gaziosmanpaşa karel teknik servis ile gerek santral satış gerekte karel servis ve kurulumu hizmeti sunmakta. Kaliteli hizmet veren şirketimiz telekomünikasyon sektörüne her geçen zaman yenilikçi hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa karel santral servisi teknolojik nitelikleri ve özellikleri ile birçok kullanıcısına haberleşme kolaylığı sunuyor.

İletişim ve haberleşme hayatımızın en önemli anlaşma aşamalarımızdandır. İşletme sahipleri işyerinin haberleşme ihtiyacını Gaziosmanpaşa bölgesine satışını yapmış olduğumuz  santrallerle, programlı şekilde sürdürür. Gaziosmanpaşa karel teknik servisi hizmetinin ayrıcalıklı hizmetinden ve farklı özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan yetekli ürünlerle işletmenize kurumsal bir imaj katacaktıyor.gaziosmanpasa karel santral servisi Gaziosmanpaşa Karel Santral Servisi   Teknik Servis 0212 501 77 44

  • Küçük ölçekli işletmelerin kapasiteleri düşünülerek tasarlanan ürünler arasında, MS26S Santral ve MS38C Santraller bulunuyor. MS26S Santral özellikleri raporlama yazılım, diyafon ünitesi sayesinde, işletmede bulunan tüm telefonlardan dış kapı ile telefonun tek tuş ile görüşme, santralin birçok özelliklerini tek tuş ile sayesinde kullanma özelliğine sahip. MS26S Santral uzaktan programlanabilme özelliğine sahip ürün olup profesyonel kullanışlı ve 100 üzerinde programlanabilme özelliği sayesinde kullanıcıların albenisini kazanmış ürün, 2 dış, 6 dahili abone kullanım özelliklidir.

Gaziosmanpaşa Karel Servis 0212 501 77 44

  • Gaziosmanpaşa karel servisinden satın almış olduğunuz Karel ms38C santral: Özellikleri 4 dış hat 8 dahili kullanıcı kapasiteli tüm kullanılan hatlardan dışarıdan arayan numarayı gösterme özelliğine sahip, 100 üzeri programlanabilme özelliği, robot operatör ve sesli mesaj özellikli operatörünü meşgul etmeden, aboneye doğrudan ulaşma, Dect ile dahili çağrı sistemi sayesinde iletişim özgürlüğü, uzaktan programlanma santral özelliği ile santrali ayarlama işlemleri sağlanır. Santralin bir çok özelliği sayesinde tek tuş ile kullanabilme özelliğine sahiptir. Küçük ölçekli işletmeler ve evler için kullanılan santrallerimizdendir.

Gaziosmanpaşa karel servis hizmetlerinden sizlerde yararlanmak ve problem teşkil eden haberleşme alt yapınızdan kurtulmak istersiniz sizlerde Gaziosmanpaşa karel santral servisi hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

]]>
https://www.karelsantralservis.com/gaziosmanpasa-karel-santral-servisi.html/feed 0